Karta atleta

Export do excelu
  • Adlerová Kristýna
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.85 Cheb 04.09.2018
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 25.02.2017
100 m 12.04 Kladno 28.07.2018
150 m 18.44 Klatovy 10.05.2018
150 m 18.94 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 24.87 Domažlice 26.05.2018
200 m 25.14 h Praha - Stromovka 04.02.2017
300 m 42.37 Klatovy 06.05.2015
400 m 63.46 Plzeň 08.09.2013
sprintérský trojboj 2591 Praha - Kotlářka 08.09.2016
skok daleký 4.22 Písek 06.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.84 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 25.76 h Praha - Stromovka 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2015 Bělská míle (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 100 m/Ž/F Bělá nad Radbuzou 12.87
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/R2 3 Hradec Králové 13.00
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/FB Hradec Králové 12.88
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 100 m/Jky/F Písek 13.04
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 200 m/Jky/B1 1 Písek 26.79
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 100 m/U23Z/R2 5 Hodonín 12.82
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 200 m/U23Z/R1 3 Hodonín 25.92
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/Ž/R1 3 Plzeň 12.57
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/Ž/F2 Plzeň 12.57
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/B2 Plzeň DQ
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R1 3 Domažlice 12.96
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/F 6 Domažlice 13.02
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Ž/B2 4 Cheb 19.63
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/Ž/B2 2 Cheb 42.65
28.07.2015 Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B1 4 Tábor 26.35
02.07.2015 XXX. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 100 m/Ž/B1 1 Mariánské Lázně 12.54
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Ž/R2 5 Plzeň 12.73
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R2 4 Ostrava 12.75
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/R3 4 Ostrava 26.31
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/Ž/R2 2 Beroun 12.62
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/Ž/FA 4 Beroun 12.64
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m/Ž/B2 3 Beroun 25.98
10.06.2015 Veřejné závody (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/F Plzeň 25.92
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Ž/R1 3 Tábor 12.88
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Ž/FA Tábor 12.65
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B1 3 Tábor 26.03
04.06.2015 Praga Academica 2015 (USK Praha) 200 m/Ž/B3 Praha DQ
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R1 2 Třebíč 12.63
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/FA 5 Třebíč 12.80
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B2 2 Třebíč 26.04
24.05.2015 ATSVI Springermeeting 2015 100 m/Ž/B2 2 Innsbruck 12.70
24.05.2015 ATSVI Springermeeting 2015 200 m/Ž Innsbruck 25.92
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/R3 3 Stará Boleslav 12.89
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/FB Stará Boleslav 12.78
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/B2 Stará Boleslav DNP
12.05.2015 VC Sušice, Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Ž/B2 2 Sušice 13.08
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 100 m/Jky/R1 1 Domažlice 12.78
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 100 m/Jky/F1 Domažlice 12.95
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 200 m/Jky/B1 1 Domažlice 26.4
06.05.2015 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 150 m/Ž/B1 3 Klatovy 19.50
06.05.2015 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/Ž/B2 3 Klatovy 42.37
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R1 4 Praha-Stromovka 08.09
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/R4 3 Praha-Stromovka 26.73
10.02.2015 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 08.09
10.02.2015 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B10 5 Praha-Stromovka 08.11
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R2 2 Praha-Strahov 08.13
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B03 3 Praha-Strahov 26.99
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 60 m/Ž/R2 2 Praha-Strahov 08.14
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 60 m/Ž/F 4 Praha-Strahov 08.10
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 200 m/Ž/B5 1 Praha-Strahov 27.13
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B1 8 Praha-Stromovka 08.25
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B4 4 Praha-Stromovka 26.90
21.01.2015 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 7 Jablonec nad Nisou 08.33
21.01.2015 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B7 1 Jablonec nad Nisou 08.29
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Jky/R1 3 Jablonec nad Nisou 08.30
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/FB Jablonec nad Nisou 08.36