Karta atleta

Export do excelu
  • Závorková Natálie
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.2 Frýdek-Místek 26.06.2015
150 m 24.78 Frýdek-Místek 15.06.2010
300 m 48.5 Frýdek-Místek 09.10.2013
400 m 63.82 Šumperk 16.05.2015
500 m 1:29.26 Frýdek-Místek 16.05.2012
600 m 1:49.6 Frýdek-Místek 18.04.2012
800 m 2:19.35 Ostrava 26.05.2015
800 m 2:19.38 h Ostrava 16.02.2016
1000 m 3:14.32 Ostrava-Vítkovice 23.05.2012
1500 m 4:54.82 Třinec 05.09.2015
1500 m 4:45.41 h Ostrava 27.02.2016
1 anglická míle 5:26.7 Frýdek-Místek 24.06.2015
3000 m 11:01.66 Třinec 11.06.2016
3000 m 11:11.81 h Praha-Stromovka 18.02.2012
5000 m 20:39.5 Frýdek-Místek 18.05.2016
10000 m 42:15.00 Jičín 03.05.2014
hod diskem 1kg 18.29 Třinec 23.05.2015
hod kladivem 3kg 20.42 Břeclav 14.09.2013
hod kladivem 4kg 20.72 Třinec 23.05.2015
hod kriketovým míčkem 28.98 Frýdek-Místek 26.08.2015
vrh koulí 3kg 06.47 Olomouc 19.05.2012
skok daleký 3.94 Frýdek-Místek 26.06.2015
skok vysoký 1.25 Frýdek-Místek 22.04.2015
chůze dráha 3000 m 17:48.37 Opava 22.06.2014
chůze dráha 3000 m 17:14.59 h Praha-Stromovka 08.02.2015
chůze dráha 5000 m 29:47.38 Břeclav 31.08.2019
chůze dráha 10000 m 58:53.13 Ostrava 20.06.2015
3 km chůze 18:53 Olomouc 20.03.2010
10 km chůze 55:56 Olomouc 25.03.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2015 Krajské finále 34.ročníku CORNY středoškol.poháru (OR AŠSK s MGO a Sokolem Opava) 800 m/Jky/B2 4 Opava 2:23.13
29.09.2015 Krajské finále 34.ročníku CORNY středoškol.poháru (OR AŠSK s MGO a Sokolem Opava) výška/Jky Opava 0
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/Jky/F 6 Olomouc 2:28.37
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 3000 m/Jky/F 5 Olomouc 12:24.86
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) kladivo 4kg/Jky 6 Olomouc 18.87
05.09.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. E (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1500 m/Ž/F Třinec 4:54.82
05.09.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. E (TJ Slezan Frýdek-Místek) kladivo 4kg/Ž/F 7 Třinec 19.89
26.08.2015 Atletická středa III (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Jky Frýdek-Místek 28.98
26.06.2015 Zmrzlinový pětiboj (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Jky 9 Frýdek-Místek 09.2
26.06.2015 Zmrzlinový pětiboj (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Jky 6 Frýdek-Místek 3.94
26.06.2015 Zmrzlinový pětiboj (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Jky Frýdek-Místek 2:26.8
24.06.2015 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1 míle/Ž mix Frýdek-Místek 5:26.7
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 3000 m/Jky/F Ostrava DNS
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) chůze 10000m/Jky/F Ostrava 58:53.13
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 800 m/Jky/F Třinec 2:25.54
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Jky/F Třinec 5:01.45
30.05.2015 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 3000 m/Ž/F Hranice 11:37.73
30.05.2015 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) disk 1kg/Ž/F Hranice DNP
26.05.2015 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 800 m/Ž/B2 2 Ostrava 2:19.35
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Jky/F Třinec 5:01.84
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 1kg/Jky/F 10 Třinec 18.29
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kladivo 4kg/Jky/F 8 Třinec 20.72
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 400 m/Ž/B1 3 Šumperk 63.82
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 800 m/Ž/F Šumperk 2:23.37
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) kladivo 4kg/Ž/F 11 Šumperk 19.75
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) 3000 m/Jky/F 4 Břeclav 11:33.40
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) kladivo 4kg/Jky/F 4 Břeclav 20.37
09.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 10000 m/Jky/F 8 Ústí nad Orlicí 43:52.00
29.04.2015 Atletická středa (TJ Slezan Frýdek-Místek) kladivo 4kg/Jky Frýdek-Místek 20.28
22.04.2015 Skokan roku, 1. závod (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Jky 1= Frýdek-Místek 1.25
15.04.2015 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 3000 m/Ž Frýdek-Místek 11:05.3
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/R2 3 Praha-Stromovka 2:22.72
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Jky/F 10 Praha-Stromovka 4:54.17
08.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze 3000m/Jky/F Praha-Stromovka 17:14.59
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 800 m/Ž/F 7 Bratislava 2:23.69
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 1500 m/Ž/F Bratislava 4:56.61
17.01.2015 2. olomoucká hala (AK Olomouc) 800 m/Jky/F Olomouc 2:32.84
12.01.2015 Frýdecké chodecké pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze 3000m/Dky Frýdek-Místek 18:27.4