Karta atleta

Export do excelu
  • Siebeltová Veronika
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Frýdek-Místek 6.5.2012
60 m 08.69 h Ostrava 11.1.2014
150 m 22.54 Frýdek-Místek 1.5.2009
200 m 27.94 Olomouc 12.10.2012
300 m 42.22 Frýdek-Místek 10.10.2012
300 m 45.79 h Bratislava 10.2.2012
400 m 58.78 Třinec 9.9.2012
500 m 1:18.00 Frýdek-Místek 16.5.2012
500 m 1:19.75 h Bratislava 15.12.2013
600 m 1:38.7 Frýdek-Místek 18.4.2012
600 m 1:44.10 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
800 m 2:14.91 Uherské Hradiště 14.5.2016
800 m 2:16.53 h Praha-Stromovka 22.2.2014
1000 m 3:02.47 Ostrava-Vítkovice 23.5.2012
1000 m 3:08.29 h Bratislava 15.12.2013
1500 m 4:36.56 Ostrava 19.5.2016
1500 m 4:42.63 h Ostrava 27.2.2016
1 anglická míle 5:04.8 Frýdek-Místek 29.6.2016
2000 m 6:55.68 Nitra 1.10.2011
3000 m 10:24.1 Frýdek-Místek 13.4.2016
3000 m 10:13.94 h Praha - Stromovka 17.2.2018
5000 m 18:37.6 Frýdek-Místek 17.5.2017
10000 m 40:33.36 České Budějovice 29.4.2017
hodinovka běh 15145 Frýdek-Místek 21.9.2016
60 m překážek 12.26 Frýdek-Místek 16.6.2009
60 m překážek 10.52 h Ostrava 11.1.2014
100 m překážek 17.22 Olomouc 12.10.2012
200 m překážek 36.11 Třinec 6.9.2010
300 m překážek 46.35 Jablonec nad Nisou 28.9.2012
400 m překážek 65.49 Třinec 9.9.2012
1500 m překážek 5:07.07 Jablonec nad Nisou 22.6.2013
2000 m překážek 7:03.45 Olomouc 4.5.2013
3000 m překážek 10:53.07 Třinec 9.6.2017
pětiboj hala 2586 h Olomouc 10.3.2012
sedmiboj 3797 Olomouc 12.10.2012
hod kladivem 4kg 14.55 Frýdek-Místek 29.4.2015
hod oštěpem 500g 31.17 Břeclav 28.9.2013
hod oštěpem 600g 28.75 Hranice 30.5.2015
hod kriketovým míčkem 47.04 Frýdek-Místek 26.8.2015
vrh koulí 3kg 07.97 Frýdek-Místek 24.7.2013
vrh koulí 3kg 07.65 h Olomouc 10.3.2012
vrh koulí 4kg 07.69 Frýdek-Místek 14.10.2015
skok daleký 4.85 Olomouc 12.10.2012
skok daleký 4.51 h Olomouc 10.3.2012
trojskok 09.42 Frýdek-Místek 14.10.2015
skok o tyči 2.20 Olomouc 12.6.2011
skok vysoký 1.46 Olomouc 12.10.2012
skok vysoký 1.48 h Olomouc 10.3.2012
chůze dráha 1000m 6:01.4 Frýdek-Místek 12.6.2017
chůze dráha 3000 m 16:40.78 Opava 26.7.2011
chůze dráha 3000 m 17:09.82 h Praha-Stromovka 8.2.2015
3 km chůze 19:52 Olomouc 11.4.2009
Přespolní běh 36:20 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
600 m 1:44.10 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
1000 m 3:16.29 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
1500 m 5:04.57 h Praha - Strahov 7.1.2019
3000 m 11:36.6 Frýdek-Místek 10.4.2019
3000 m 11:16.75 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
5000 m 21:16.6 Frýdek-Místek 22.5.2019
10000 m 45:39.00 Třinec 26.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.10.2015 Skokan roku a Slezanský silák (TJ Slezan Frýdek-Místek) trojskok/Jky Frýdek-Místek 09.42
14.10.2015 Skokan roku a Slezanský silák (TJ Slezan Frýdek-Místek) koule 4kg/Jky Frýdek-Místek 07.69
07.10.2015 Slezanská desítka (TJ Slezan Frýdek-Místek) 10000 m/Ž mix Frýdek-Místek 40:35.1
02.10.2015 Skokan roku 2015 (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Jky Frýdek-Místek 1.41
29.09.2015 Krajské finále 34.ročníku CORNY středoškol.poháru (OR AŠSK s MGO a Sokolem Opava) 800 m/Jky/B2 1 Opava 2:19.73
29.09.2015 Krajské finále 34.ročníku CORNY středoškol.poháru (OR AŠSK s MGO a Sokolem Opava) výška/Jky Opava 1.40
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/Jky/F Olomouc 2:17.93
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 3000 m/Jky/F Olomouc 11:05.65
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) oštěp 600g/Jky 8 Olomouc 26.12
05.09.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. E (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Ž/F Třinec 2:22.56
05.09.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. E (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1500 m/Ž/F Třinec 5:00.66
05.09.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. E (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 600g/Ž/F 5 Třinec 25.84
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 3000 m př./U23Z/F 8 Hodonín 12:03.80
26.08.2015 Atletická středa III (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Jky Frýdek-Místek 47.04
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 3000 m/Jky/F 8 Ostrava 10:42.67
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 2000 m př./Jky/F Ostrava 7:12.07
13.06.2015 3. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 800 m/Ž/B 1 Hranice 2:20.78
13.06.2015 3. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 1500 m/Ž/B 3 Hranice 5:01.27
13.06.2015 3. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) oštěp 600g/Ž/F 5 Hranice 26.80
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Jky/F Třinec 5:20.73
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 3000 m/Jky/F Třinec 11:26.13
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Jky/F 5 Třinec 28.61
30.05.2015 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) 3000 m/Ž/F Hranice 11:24.49
30.05.2015 2. kolo II. ligy žen, skupina E (SK Hranice) oštěp 600g/Ž/F 5 Hranice 28.75
26.05.2015 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 800 m/Ž/B2 6 Ostrava 2:20.08
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m př./Jky/F Třinec 5:23.45
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Jky/F 7 Třinec 26.01
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 1500 m/Ž/F Šumperk 4:55.78
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) oštěp 600g/Ž/F 4 Šumperk 27.08
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) 3000 m/Jky/F Břeclav 11:33.34
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) oštěp 600g/Jky/F 6 Břeclav 26.84
09.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 10000 m/Jky/F Ústí nad Orlicí DNF
29.04.2015 Atletická středa (TJ Slezan Frýdek-Místek) kladivo 4kg/Jky Frýdek-Místek 14.55
22.04.2015 Skokan roku, 1. závod (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Jky Frýdek-Místek 1.25
15.04.2015 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 3000 m/Ž Frýdek-Místek 11:04.4
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Jky/F 12 Praha-Stromovka 4:59.01
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Jky/F 11 Praha-Stromovka 10:53.35
08.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze 3000m/Jky/F Praha-Stromovka 17:09.82
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 1500 m/Ž/F 5 Bratislava 5:04.11
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 3000 m/Ž/F Bratislava 11:02.69
17.01.2015 2. olomoucká hala (AK Olomouc) 800 m/Jky/F Olomouc 2:35.16
12.01.2015 Frýdecké chodecké pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze 3000m/Dky Frýdek-Místek 18:11.5