Karta atleta

Export do excelu
  • Freibergerová Anna
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 1481 915
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Olomouc 12.06.2011
60 m 08.43 h Olomouc 25.02.2011
100 m 12.78 Opava 08.06.2019
150 m 19.13 Brno 22.07.2019
150 m 20.38 h Praha-Strahov 13.02.2011
200 m 26.14 Opava 08.06.2019
200 m 26.72 h Ostrava 08.02.2018
300 m 41.38 Brno 22.07.2019
300 m 44.07 h Praha-Strahov 13.02.2011
400 m 57.36 Opava 08.06.2019
400 m 60.11 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
600 m 1:47.01 Brno 21.09.2011
800 m 2:23.49 Brno 05.08.2019
60 m překážek 12.61 Olomouc 10.10.2009
pětiboj 2094 Olomouc 10.10.2009
hod kriketovým míčkem 24.38 Olomouc 10.10.2009
vrh koulí 3kg 06.50 Brno 23.09.2009
vrh koulí 4kg 07.17 Uherské Hradiště 13.06.2015
skok daleký 4.36 Olomouc 10.10.2009
skok daleký 4.21 h Olomouc 17.12.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/R3 4 Ostrava 59.50
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/F 8 Ostrava 60.39
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B1 3 Uherské Hradiště 27.62
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B1 3 Uherské Hradiště 64.52
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) koule 4kg/Ž/F 9 Uherské Hradiště 07.17
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/FA 4 Třinec 27.54
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 400 m/Jky/F Třinec 60.23
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 200 m/Ž/B1 3 Uherské Hradiště 27.42
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 400 m/Ž/B1 2 Uherské Hradiště 60.23
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) koule 4kg/Ž/F 7 Uherské Hradiště 06.83
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 200 m/Ž/B2 1 Vyškov 27.13
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 400 m/Ž/B2 2 Vyškov 61.22
26.04.2015 Memoriál Věry Bušové-Gilkové 2015 (ASK Blansko) 100 m/Ž 4 Blansko 13.68
26.04.2015 Memoriál Věry Bušové-Gilkové 2015 (ASK Blansko) 300 m/Ž Blansko 43.20
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/R4 4 Praha-Stromovka 62.11
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 200 m/Jky/B3 1 Bratislava 27.98
07.02.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský krajský atleti) 400 m/Jky/B2 2 Bratislava 63.17
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/F 4 Praha-Stromovka 62.75
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 200 m/Jky/B2 3 Praha-Stromovka 28.21
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 400 m/Jky/F 4 Praha-Stromovka 62.85
17.01.2015 Halové majstrovstvá SsAZ (Stredoslovenský atletický zväz) 200 m/Ž/B3 3 Bratislava 28.61
17.01.2015 Halové majstrovstvá SsAZ (Stredoslovenský atletický zväz) 60 m/Ž/B3 4 Bratislava 08.73