Karta atleta

Export do excelu
  • Michael Urban
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - - - - 1 - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.18 Praha 05.05.2014
60 m 07.12 h Praha-Stromovka 07.02.2015
100 m 11.01 Tábor 27.07.2016
150 m 16.96 Praha 01.05.2015
150 m 16.90 h Praha-Strahov 22.01.2016
200 m 22.28 Beroun 14.06.2015
200 m 22.57 h Praha-Stromovka 07.02.2016
300 m 36.52 Praha 01.05.2015
300 m 36.84 h Praha-Strahov 22.01.2016
400 m 50.62 Tábor 06.06.2015
800 m 2:20.20 Stará Boleslav 30.05.2010
1000 m 3:02.02 Praha 28.05.2011
1000 m 3:02.82 h Praha-Stromovka 09.02.2014
1500 m 5:06.37 Praha - Eden 13.08.2017
60 m překážek (0.76) 09.58 Stará Boleslav 30.05.2010
60 m překážek (0.84) 08.56 h Jablonec nad Nisou 03.03.2012
60 m překážek (0.91) 08.46 h Praha-Stromovka 01.02.2014
60 m překážek (0.99) 08.60 h Praha-Stromovka 27.01.2015
100 m překážek (0.84) 13.98 Olomouc 30.06.2012
110 m překážek (0.91) 15.38 Praha 06.06.2014
110 m překážek (1.06) 16.61 Jablonec nad Nisou 22.08.2017
skok vysoký 1.77 Třinec 08.07.2012
skok vysoký 1.79 h Praha-Stromovka 27.01.2015
skok o tyči 3.60 h Praha-Stromovka 10.02.2013
skok o tyči 3.50 Praha - Eden 13.08.2017
skok daleký 6.66 Praha-Juliska 14.06.2014
skok daleký 6.51 h Praha-Stromovka 24.01.2015
vrh koulí 4kg 11.00 h Praha-Stromovka 11.02.2011
vrh koulí 4kg 11.48 Praha 28.05.2011
vrh koulí 5kg 11.39 Liberec 11.05.2013
vrh koulí 5kg 11.96 h Praha-Strahov 18.01.2014
vrh koulí 6kg 11.57 h Praha-Stromovka 07.02.2015
vrh koulí 7,26kg 09.30 Praha - Eden 12.08.2017
hod diskem 1kg 37.09 Tábor 17.09.2011
hod diskem 1,5kg 34.45 Bechyně 12.10.2013
hod diskem 2kg 28.63 Praha - Eden 13.08.2017
hod kladivem 5kg 18.08 Bechyně 12.10.2013
hod oštěpem 600g 35.36 Praha 27.05.2011
hod oštěpem 700g 34.05 Liberec 12.05.2013
hod oštěpem 800g 32.40 Praha - Eden 13.08.2017
hod břemenem 12kg 08.49 Bechyně 12.10.2013
osmiboj IAAF 4709 Liberec 12.05.2013
hod kriketovým míčkem 50.52 Stará Boleslav 30.05.2010
pětiboj 2571 Stará Boleslav 30.05.2010
sedmiboj hala [Zci] 4032 h Praha-Stromovka 11.02.2012
sedmiboj hala [Dci] 4664 h Praha-Stromovka 09.02.2014
devítiboj 4876 Třinec 08.07.2012
desetiboj [M] 5459 Praha - Eden 13.08.2017
sprintérský trojboj 2301 Bílina 19.08.2017
vrhačský trojboj 1401 Bechyně 12.10.2013
vrhačský čtyřboj 1564 Bechyně 12.10.2013
vrhačský pětiboj 1932 Bechyně 12.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.12 h Praha-Stromovka 07.02.2015
60 m 07.25 Praha 08.05.2015
100 m 11.08 Třebíč 30.05.2015
150 m 16.96 Praha 01.05.2015
200 m 22.80 h Praha-Stromovka 01.02.2015
200 m 22.28 Beroun 14.06.2015
300 m 36.52 Praha 01.05.2015
400 m 50.62 Tábor 06.06.2015
60 m překážek (0.99) 08.60 h Praha-Stromovka 27.01.2015
skok vysoký 1.79 h Praha-Stromovka 27.01.2015
skok o tyči 3.60 h Praha-Stromovka 31.01.2015
skok daleký 6.51 h Praha-Stromovka 24.01.2015
skok daleký 6.46 Tábor 06.06.2015
vrh koulí 6kg 11.57 h Praha-Stromovka 07.02.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R1 2 Praha 11.23
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FA 6 Praha 11.33
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B2 2 Praha 22.82
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R1 3 Hradec Králové 11.26
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FB Hradec Králové 11.37
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/J/F Hradec Králové DNP
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R3 3 Plzeň 11.47
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/F2 Plzeň 11.29
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/B2 Plzeň DNP
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok daleký/M/F 9 Plzeň 6.15
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R1 4 Plzeň 11.13
28.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/R1 6 Plzeň 22.27
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/J/R2 4 Ostrava 11.11
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/J/F 7 Ostrava 11.14
21.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/J/R3 2 Ostrava 22.58
21.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/J/F 4 Ostrava 22.42
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/M/R2 3 Beroun 11.19
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m/M/FB Beroun 11.10
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m/M/B2 1 Beroun 22.28
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/M/F 7 Beroun 6.33
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R2 MS Tábor 11.12
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/M/B2 MS Tábor 50.62
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/M/F MS Tábor 6.46
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/R2 2 Třebíč 11.23
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/FA Třebíč 11.08
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B2 2 Třebíč 22.39
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/M/F 9 Třebíč 6.29
22.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R1 Praha DNS
23.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B1 Praha DNS
22.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/R1 Praha DNS
22.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha DNS
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/R2 4 Stará Boleslav 11.23
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/FB Stará Boleslav 11.23
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B3 1 Stará Boleslav 22.64
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M/F 7 Stará Boleslav 6.25
08.05.2015 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B1 5 Praha 07.25
08.05.2015 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B1 Praha DNS
08.05.2015 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 5 Praha 36.69
01.05.2015 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B1 2 Praha 07.13
01.05.2015 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B2 2 Praha 16.96
01.05.2015 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 3 Praha 36.52
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R3 7 Praha-Stromovka 07.26
15.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/R2 3 Praha-Stromovka 23.06
08.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J Praha-Stromovka DNF
07.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 1 Praha-Stromovka 07.12
07.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 6 Praha-Stromovka 6.42
07.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F 6 Praha-Stromovka 11.57
07.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F1 9 Praha-Stromovka 1.75
08.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B1 7 Praha-Stromovka 08.87
08.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F1 Praha-Stromovka DNS
01.02.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B4 1 Praha-Stromovka 22.80
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F 3= Praha-Stromovka 3.60
01.02.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F Praha-Stromovka DNS
01.02.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha-Stromovka 11.40
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M 8 Praha-Stromovka 1.79
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B1 3 Praha-Stromovka 08.60
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B2 2 Praha-Stromovka 08.60
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 60 m/J/B1 3 Praha-Stromovka 07.20
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 200 m/J/B1 4 Praha-Stromovka 23.14
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/J/F Praha-Stromovka 6.51
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) vrh koulí 6kg/J/F 4 Praha-Stromovka 11.23
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/R6 2 Praha-Strahov 07.19
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/FB 5 Praha-Strahov 07.24
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.99)/J/F Praha-Strahov 08.80
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) skok daleký/M/F 5 Praha-Strahov 6.39
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok o tyči/M 4 Praha-Strahov 3.50