Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Červík
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 06.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.60 Olomouc 30.06.2012
60 m 07.11 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m 11.13 Pacov 17.05.2014
150 m 17.85 Olomouc 30.06.2012
200 m 23.61 h Praha-Stromovka 22.02.2014
200 m 22.74 České Budějovice 31.05.2014
300 m 42.94 Písek 03.06.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.11 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m 11.14 Pacov 22.08.2015
200 m 23.22 Písek 05.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R3 5 Praha 11.33
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R1 1 Hradec Králové 11.19
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FA 4 Hradec Králové 11.25
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B3 6 Hradec Králové 24.84
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 100 m/J/F Písek 11.32
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 200 m/J/B1 2 Písek 23.22
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 100 m/U23M/R2 6 Hodonín 11.36
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R2 1 Pacov 11.37
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FA Pacov 11.14
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B1 Pacov DNS
28.07.2015 Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R2 3 Tábor 11.38
28.07.2015 Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/F 8 Tábor 11.35
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/J/R1 4 Ostrava 11.20
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R2 2 Sušice 11.24
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/FA 5= Sušice 11.52
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R2 3 Tábor 11.30
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/FA 4 Tábor 11.31
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/M/B1 Tábor DNS
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R1 1 Vlašim 11.44
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FA 4 Vlašim 11.51
21.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) 60 m/M/R2 7 Praha-Stromovka 07.20
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R2 4 Praha-Stromovka 07.11
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 60 m/M/R4 1 Praha-Strahov 07.16
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 60 m/M/F Praha-Strahov 07.13
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 200 m/M/B5 Praha-Strahov DNS
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/R2 3 Praha-Strahov 07.19
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/FB 4 Praha-Strahov 07.18
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/J/R3 2 Jablonec nad Nisou 07.17
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/FA 6 Jablonec nad Nisou 07.23
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/J/B1 1 Praha-Strahov 07.14