Karta atleta

Export do excelu
  • Henrich Drobný
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 05.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.59 h Praha-Strahov 08.02.2015
60 m 07.38 Praha-Eden 06.05.2016
100 m 11.48 Praha - Děkanka 12.06.2016
150 m 17.70 h Praha-Strahov 16.01.2015
150 m 17.36 Bílina 08.05.2015
200 m 23.71 h Chemnitz 10.01.2015
200 m 23.12 Bílina 14.05.2016
300 m 38.30 h Praha-Strahov 16.01.2015
300 m 36.55 Bílina 23.04.2016
400 m 53.08 Mladá Boleslav 21.06.2014
400 m 53.01 h Praha-Stromovka 14.02.2015
800 m 2:16.61 Ústí nad Labem 21.09.2014
sprintérský trojboj 2099 Bílina 15.08.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.59 h Praha-Strahov 08.02.2015
60 m 07.52 Bílina 15.08.2015
100 m 11.74 Bílina 23.08.2015
150 m 17.70 h Praha-Strahov 16.01.2015
150 m 17.36 Bílina 08.05.2015
200 m 23.71 h Chemnitz 10.01.2015
200 m 23.62 Kladno 30.05.2015
300 m 38.30 h Praha-Strahov 16.01.2015
300 m 37.08 Bílina 25.04.2015
400 m 53.01 h Praha-Stromovka 14.02.2015
400 m 53.21 Kladno 30.05.2015
sprintérský trojboj 2099 Bílina 15.08.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2015 Krajské finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Teplice) 100 m/J Bílina 11.69
17.09.2015 PROVOD Národní závody 2015 (USK PROVOD Ústí n/L. ) 60 m/M/B2 Ústí nad Labem NP
16.09.2015 Okresní kolo CORNY Středoškolského poháru (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Litvínov) 100 m/J/B1 1 Meziboří 11.82
16.09.2015 Okresní kolo CORNY Středoškolského poháru (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Litvínov) 400 m/J/B4 1 Meziboří 55.59
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R1 2 Bílina 11.91
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA 6 Bílina 11.74
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B2 4 Bílina 24.83
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B3 3 Bílina 07.52
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B3 3 Bílina 11.79
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B3 2 Bílina 23.92
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 10 Bílina 2099
08.08.2015 20. ročník Velké ceny ČEZ a.s. (ASK Elna Počerady) 100 m/M/R 4 Louny 11.87
08.08.2015 20. ročník Velké ceny ČEZ a.s. (ASK Elna Počerady) 300 m/M/F Louny 38.73
04.08.2015 Bílinský Polytan (AK Bílina) 150 m/M/B2 2 Bílina 17.43
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 200 m/M/B1 6 Mladá Boleslav 23.99
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m/M/B1 6 Mladá Boleslav 53.83
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R1 Děčín DQ
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/F2 Děčín 23.64
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 2 Kladno 23.62
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 400 m/M/B2 1 Kladno 53.21
22.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B2 Praha DNS
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/R3 3 Meziboří 12.04
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/F 5 Meziboří 11.90
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 200 m/M/B1 5 Meziboří 23.80
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 200 m/M/B1 1 Liberec 23.87
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 400 m/M/B1 5 Liberec 54.44
08.05.2015 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m/M Bílina 11.75
08.05.2015 Bílinské víceboje (AK Bílina) 150 m/M Bílina 17.36
01.05.2015 Májové závody 2015 (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/M/B2 1 Ústí nad Labem 23.64
25.04.2015 Zahajovací závody 2015 (AK Bílina) 300 m/M/B1 1 Bílina 37.08
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/J/R4 5 Praha-Stromovka 53.01
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R10 2 Praha-Strahov 07.59
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/M/B3 1 Praha-Strahov 53.68
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 200 m/J/B2 4 Praha-Stromovka 24.29
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 400 m/J/B1 Praha-Stromovka DQ
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B17 2 Praha-Strahov 17.70
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B8 3 Praha-Strahov 38.30
10.01.2015 25. Jugendhallenmeeting 200 m/M/B4 2 Chemnitz 23.71
10.01.2015 25. Jugendhallenmeeting 400 m/M/B1 2 Chemnitz 53.15