Karta atleta

Export do excelu
  • Jáchym Procházka
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    200 m 1877 907
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2013: EYOF-100 m/8., 200 m/2.; 2017: ME22-4x100 m/R-DQ
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - 3 2 - 1 1 -
- - - - - - 1 - - - - - 2 - -
- - - 1 - - - 1 - - - - 1 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Evropský olympijský festival mládeže
Utrecht 2013 200 m
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.13 Ústí nad Orlicí 23.09.2015
60 m 07.07 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m 07.09 Litomyšl 05.08.2017
100 m 10.79 Praha - Juliska 19.05.2018
150 m 16.38 h Praha - Strahov 12.01.2018
150 m 16.06 Pliezhausen 13.05.2018
200 m 21.63 h Praha - Stromovka 26.02.2017
200 m 21.51 Kladno 29.07.2018
300 m 34.20 h Praha-Stromovka 16.01.2018
300 m 33.95 Pliezhausen 13.05.2018
400 m 49.77 h Praha - O2 aréna 25.02.2014
400 m 48.57 BAKU 01.06.2014
500 m 1:05.21 h Praha-Strahov 24.01.2014
800 m 2:03.02 Týniště nad Orlicí 12.08.2012
800 m 2:06.96 h Praha-Strahov 20.01.2013
1000 m 2:49.03 Břeclav 15.06.2012
skok vysoký 1.64 Břeclav 15.06.2012
skok daleký 5.36 Domažlice 07.06.2011
vrh koulí 4kg 10.84 Ústí nad Orlicí 05.06.2012
sprintérský trojboj 2590 Litomyšl 05.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.13 Ústí nad Orlicí 23.09.2015
60 m 07.11 h Praha-Stromovka 14.02.2015
60 m 07.20 Ústí nad Orlicí 23.09.2015
100 m 10.85 Praha 26.09.2015
150 m 16.84 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 22.39 h Praha-Stromovka 15.02.2015
200 m 21.84 Hodonín 30.08.2015
300 m 35.76 h Praha-Strahov 16.01.2015
400 m 49.00 Ostrava 27.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R3 1 Praha 11.11
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FA Praha 10.85
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B1 3 Praha 21.89
24.09.2015 Corny pohár krajské kolo (TJ JISKRA Litomyšl) 100 m/J/B3 1 Litomyšl 10.91
24.09.2015 Corny pohár krajské kolo (TJ JISKRA Litomyšl) 400 m/J/B3 1 Litomyšl 51.43
23.09.2015 Okresní přebory ve sprinterském trojboji (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 50 m/M Ústí nad Orlicí 06.13
23.09.2015 Okresní přebory ve sprinterském trojboji (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/M Ústí nad Orlicí 07.20
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R3 1 Hradec Králové 11.20
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FA Hradec Králové 11.02
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B1 2 Hradec Králové 22.32
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 100 m/U23M/R3 3 Hodonín 11.17
30.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 200 m/U23M/R4 2 Hodonín 21.99
30.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 200 m/U23M/F 4 Hodonín 21.84
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R1 1 Ústí nad Orlicí 11.32
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/FA Ústí nad Orlicí 11.00
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 1 Ústí nad Orlicí 22.09
15.08.2015 Mladá Evropa 2015 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J/R2 1 Jablonec nad Nisou 11.44
15.08.2015 Mladá Evropa 2015 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J/F Jablonec nad Nisou 11.17
15.08.2015 Mladá Evropa 2015 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/J/B1 1 Jablonec nad Nisou 22.32
28.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/R1 4 Plzeň 21.98
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/J/R3 Ostrava DNS
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/R1 MB Pardubice 11.29
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R1 1 Pardubice 11.13
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FA Pardubice 10.99
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B1 Pardubice DNP
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 1 Kolín 22.58
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B1 1 Kolín 50.34
27.05.2015 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/M/B1 6 Ostrava 49.00
23.05.2015 KP OPEN mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M/B1 1 Pardubice 22.10
19.05.2015 16. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 100 m/M/B1 5 Turnov 11.04
19.05.2015 16. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 200 m/M/B1 3 Turnov 22.19
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/M/B1 1 Jičín 22.55
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC TJ Jičín) 400 m/M/B1 1 Jičín 49.20
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R2 1 Pardubice 11.12
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FA Pardubice 11.12
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B1 1 Pardubice 22.17
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R3 3 Praha-Stromovka 07.11
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/F 6 Praha-Stromovka 07.11
15.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/R1 1 Praha-Stromovka 22.39
15.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/F Praha-Stromovka 22.44
10.02.2015 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 3 Praha-Stromovka 07.16
10.02.2015 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 22.39
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B10 1 Praha-Strahov 16.84
16.01.2015 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B3 3 Praha-Strahov 35.76