Karta atleta

Export do excelu
  • Šmíd Jan
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Kolín 14.09.2012
60 m 08.48 h Praha-Strahov 09.01.2011
150 m 18.61 Kladno 04.05.2012
150 m 20.45 h Praha-Strahov 09.01.2011
200 m 24.10 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
300 m 39.75 Kolín 14.09.2012
400 m 52.16 Stará Boleslav 06.06.2015
400 m 55.46 h Praha-Strahov 03.02.2013
800 m 1:55.06 Kladno 11.05.2019
800 m 1:58.85 h Praha-Stromovka 30.01.2016
1000 m 2:33.33 Domažlice 01.09.2019
1000 m 2:53.97 h Praha 02.12.2012
1500 m 3:53.41 Ostrava 20.06.2019
1500 m 3:59.77 h Ostrava 16.02.2019
3000 m 08:38.00 h Ostrava 16.02.2019
60 m překážek 10.71 Kladno - Sletiště 16.05.2010
200 m překážek 31.56 Stará Boleslav 10.06.2011
300 m překážek 45.99 Praha 01.10.2011
2000 m překážek 7:12.12 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
pětiboj 1711 Kladno 09.10.2010
hod kriketovým míčkem 45.75 Šumperk 11.05.2010
vrh koulí 5kg 10.40 Šumperk 24.04.2012
skok daleký 5.39 Olomouc 22.06.2011
skok daleký 5.02 h Praha-Strahov 09.01.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:00.40 h Praha - Stromovka 19.01.2020
3000 m 08:42.25 h Praha - Stromovka 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/J/B1 7 Hradec Králové 2:00.24
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/J/F 6 Hradec Králové 4:16.96
06.09.2015 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/M/B2 8 Praha 2:02.59
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 800 m/U23M/R1 5 Hodonín 1:58.19
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/F 4 Kolín 24.99
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/F Kolín 53.01
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 800 m/J/R1 3 Ostrava 2:01.57
14.06.2015 2. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 800 m/M/B2 6 Kladno 2:01.81
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/B1 2 Stará Boleslav 52.16
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 1500 m/M/B MB Kladno 4:12.02
16.05.2015 Česká spořitelna extraliga družstev mužů a žen, 1. kolo (SSK Vítkovice) 800 m/M/F 14 Ostrava 1:56.35
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/J/F Kolín 1:59.32
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/J/F Jablonec nad Nisou 2:01.09
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/R2 4 Praha-Stromovka 1:59.89
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/F Praha-Stromovka 2:03.31
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 1500 m/J/F Praha-Strahov 4:13.56