Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Salfický
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 20.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.72 Hradec Králové 04.09.2015
60 m 07.59 h Praha-Stromovka 26.01.2016
100 m 12.24 Pardubice 06.06.2015
150 m 19.50 h Praha-Strahov 09.01.2015
200 m 24.79 Hradec Králové 04.09.2015
200 m 24.55 h Praha-Stromovka 26.01.2016
300 m 43.03 h Praha-Strahov 09.01.2015
60 m překážek (0.76) 12.78 Pardubice 09.06.2010
100 m překážek (0.84) 21.10 Chrudim 15.05.2011
200 m překážek (0.76) 35.54 Třebíč 22.09.2012
skok vysoký 1.00 h Pardubice 25.01.2010
skok o tyči 2.30 Svitavy 10.06.2012
skok daleký 4.80 Hradec Králové 07.06.2014
skok daleký 4.88 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
vrh koulí 3kg 06.36 Chrudim 19.05.2010
vrh koulí 5kg 09.67 Nové Město nad Metují 10.05.2014
hod diskem 1kg 31.20 Svitavy 16.06.2012
hod diskem 1,5kg 27.79 Hradec Králové 07.06.2014
hod kladivem 4kg 18.28 Třebíč 22.09.2012
hod kladivem 5kg 20.51 Svitavy 15.06.2013
hod kladivem 6kg 20.12 Opava 27.09.2014
hod oštěpem 700g 34.15 Pardubice 26.08.2014
sprintérský trojboj 1853 Hradec Králové 04.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
60 m 07.72 Hradec Králové 04.09.2015
100 m 12.24 Pardubice 06.06.2015
150 m 19.50 h Praha-Strahov 09.01.2015
200 m 25.88 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
200 m 24.79 Hradec Králové 04.09.2015
300 m 43.03 h Praha-Strahov 09.01.2015
skok daleký 4.88 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
sprintérský trojboj 1853 Hradec Králové 04.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B4 4 Praha 24.28
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B2 4 Hradec Králové 07.72
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B2 3 Hradec Králové 12.34
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B2 2 Hradec Králové 24.79
04.09.2015 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M 10 Hradec Králové 1853
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R2 6 Pardubice 12.24
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FB Pardubice DNP
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B2 3 Pardubice 25.03
31.05.2015 2. kolo společného krajského přeboru družstev mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B3 Hradec Králové DNS
31.05.2015 2. kolo společného krajského přeboru družstev mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 7,26kg/M Hradec Králové DNP
31.05.2015 2. kolo společného krajského přeboru družstev mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 2kg/M Hradec Králové DNP
23.05.2015 KP OPEN mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R1 Pardubice DNP
23.05.2015 KP OPEN mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M/B1 Pardubice DNP
17.05.2015 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) skok daleký/M Týniště nad Orlicí DNP
17.05.2015 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) vrh koulí 7,26kg/M Týniště nad Orlicí DNP
17.05.2015 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) hod diskem 2kg/M Týniště nad Orlicí DNP
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R2 4 Pardubice 12.39
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FA Pardubice DNP
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B2 3 Pardubice 25.37
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/M/R1 6 Jablonec nad Nisou 07.92
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 200 m/M/B5 2 Jablonec nad Nisou 25.88
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/J/R3 5 Jablonec nad Nisou 08.03
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/J/F 13 Jablonec nad Nisou 4.88
09.01.2015 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B17 3 Praha-Strahov 19.50
09.01.2015 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B11 4 Praha-Strahov 43.03