Karta atleta

Export do excelu
  • Secký Lukáš
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Pardubice 14.05.2014
100 m 12.42 Pardubice 25.09.2014
150 m 18.06 Pardubice 16.06.2015
200 m 24.80 Pardubice 26.08.2014
300 m 38.20 Pardubice 16.06.2015
300 m 38.59 h Praha - Strahov 20.01.2017
400 m 52.08 Litomyšl 24.09.2015
400 m 53.50 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
500 m 1:09.24 h Praha - Strahov 20.01.2017
600 m 1:26.54 Pardubice 15.09.2015
600 m 1:25.10 h Praha-Strahov 15.01.2016
800 m 1:55.59 Ostrava 16.05.2015
800 m 1:59.80 h Praha-Stromovka 20.02.2016
1000 m 2:36.54 Kolín 01.05.2015
1500 m 4:18.07 Hradec Králové 12.09.2015
1 anglická míle 5:25.9 Pardubice 05.02.2014
3000 m 11:02.30 h Jablonec nad Nisou 08.02.2014
5000 m 17:27.63 Pardubice 23.03.2016
skok vysoký 1.42 Pardubice 16.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2015 Celostátní finále Corny Středoškolského poháru 400 m/Dci/B2 4 Břeclav 52.45
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B1 9 Praha 2:00.79
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F 8 Praha 4:22.45
24.09.2015 Corny pohár krajské kolo (TJ JISKRA Litomyšl) 400 m/J/B1 2 Litomyšl 52.08
15.09.2015 Corny středoškolský atletický pohár - okresní kolo (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/B1 2 Pardubice 52.56
15.09.2015 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 600 m/M Pardubice 1:26.54
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/J/B3 Hradec Králové DNF
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/J/B1 6 Hradec Králové 1:59.98
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/J/F 8 Hradec Králové 4:18.07
06.09.2015 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/M/B2 6 Praha 1:58.37
05.09.2015 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 400 m/J/B1 2 Nové Město nad Metují 53.38
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 800 m/U23M/R1 3 Hodonín 1:57.95
11.08.2015 Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/M/F Pardubice DNP
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 800 m/M/R1 7 Plzeň 1:57.63
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 800 m/J/R2 5 Ostrava 2:00.60
16.06.2015 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 150 m/M/B1 4 Pardubice 18.06
16.06.2015 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 300 m/M Pardubice 38.20
14.06.2015 2. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 800 m/M/B2 5 Kladno 1:58.81
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/B1 2 Pardubice 52.55
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/J/F Pardubice 2:02.97
02.06.2015 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M Pardubice 52.54
23.05.2015 KP OPEN mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/B1 4 Pardubice 53.56
16.05.2015 Česká spořitelna extraliga družstev mužů a žen, 1. kolo (SSK Vítkovice) 800 m/M/F 12 Ostrava 1:55.59
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/B1 3 Pardubice 52.56
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/J/F Pardubice 1:59.03
01.05.2015 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/F 4 Kolín 2:36.54
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 400 m/M/B2 1 Jablonec nad Nisou 53.50
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 800 m/M/B 3 Jablonec nad Nisou 2:00.83
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 800 m/M/B1 3 Praha-Strahov 2:04.60