Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Doubravová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 Hradec Králové 24.09.2011
60 m 08.39 h Praha-Strahov 10.01.2015
100 m 13.13 Stará Boleslav 10.05.2014
150 m 21.09 Česká Lípa 30.04.2011
150 m 21.15 h Praha-Strahov 15.01.2012
200 m 28.95 Stará Boleslav 04.05.2013
200 m 28.94 h Praha-Strahov 11.01.2014
300 m 49.73 Kladno 07.09.2010
skok daleký 4.81 h Praha-Strahov 03.02.2013
skok daleký 4.79 Mladá Boleslav 08.06.2013
trojskok 10.18 Kolín 08.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.39 h Praha-Strahov 10.01.2015
100 m 13.19 Liberec 17.05.2015
trojskok 10.18 Kolín 08.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/R1 5 Hradec Králové 13.60
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/Jky/F 11 Hradec Králové 09.54
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/F Kolín 13.85
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Jky/F Kolín 09.81
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R2 3 Bílina 13.81
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FB Bílina 13.97
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/Ž/F 5 Bílina 09.72
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/Ž/R1 4 Mladá Boleslav 13.25
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/Ž/FA 5 Mladá Boleslav 13.34
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) trojskok/Ž/F 5 Mladá Boleslav 09.61
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Jky/B1 5 Stará Boleslav 13.31
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) trojskok/Jky/F Stará Boleslav 10.20
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R1 3 Kladno 13.28
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA 4 Kladno 13.40
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) trojskok/Ž 10 Kladno 09.62
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m/Ž/R2 2 Liberec 13.19
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m/Ž/FA 6 Liberec 13.47
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) trojskok/Ž/F 9 Liberec 09.29
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 2 Kolín 13.54
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Ž/F 4 Kolín 10.18
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Jky/B1 6 Jablonec nad Nisou 13.31
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) trojskok/Jky/F 4 Jablonec nad Nisou 09.62
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Jky/B1 3 Praha-Strahov 08.39
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) trojskok/Jky/F Praha-Strahov NM