Karta atleta

Export do excelu
  • Fischerová Eliška
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Olomouc 24.08.2016
60 m 08.54 h Vídeň 24.01.2015
100 m 13.16 Ostrava 20.06.2015
150 m 20.76 Olomouc 24.08.2016
200 m 27.17 Třinec 25.06.2016
200 m 28.29 h Ostrava 14.01.2016
hod diskem 1kg 38.02 Břeclav 27.08.2017
vrh koulí 3kg 09.89 Třinec 13.09.2014
vrh koulí 3kg 10.16 h Olomouc 10.01.2015
vrh koulí 4kg 09.84 Brno 08.05.2018
vrh koulí 4kg 08.59 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
skok daleký 4.73 Třinec 23.05.2015
skok daleký 4.64 h Vídeň 24.01.2015
skok vysoký 1.45 Brno 21.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R3 5 Praha 13.41
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B3 3 Praha 27.00
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/Jky/F 17 Praha 4.56
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/Jky/B2 1 Olomouc 13.43
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/Jky/B2 1 Olomouc 27.21
05.09.2015 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/B1 4 Břeclav 13.37
05.09.2015 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B1 4 Břeclav 27.25
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž MB Třinec 13.55
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/K2 MB Třinec 27.91
19.08.2015 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/B1 4 Břeclav 13.66
19.08.2015 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B2 1 Břeclav 28.08
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/R1 6 Ostrava 27.29
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R2 7 Ostrava 13.16
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/B1 MB Uherské Hradiště 13.49
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B1 MB Uherské Hradiště 27.82
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 100 m/Jky/R1 5 Třinec 13.19
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 100 m/Jky/F Třinec DQ
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/FA 5 Třinec 27.57
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m/Jky/B2 1 Třinec 13.63
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/B2 4 Třinec 28.66
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Jky/F 7 Třinec 4.73
20.05.2015 Atletický mítink Brno 2015 (AK Olymp Brno) 100 m/Ž/B3 2 Brno 13.44
20.05.2015 Atletický mítink Brno 2015 (AK Olymp Brno) 200 m/Ž/B3 3 Brno 27.97
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 100 m/Ž/B3 MB Vyškov 13.41
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov) 200 m/Ž/B2 MB Vyškov 27.77
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) 100 m/Jky/B2 4 Břeclav 13.63
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) 200 m/Jky/B5 4 Břeclav 27.81
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) dálka/Jky/F 12 Břeclav 4.35
26.01.2015 5-stretnutie športových gymnázií 60 m/Ž/B5 2 Bratislava 08.63
26.01.2015 5-stretnutie športových gymnázií dálka/Ž 16 Bratislava 4.18
24.01.2015 Vienna Indoor Meeting 60 m/Ž/R1 7 Vídeň 08.54
24.01.2015 Vienna Indoor Meeting dálka/Ž 9 Vídeň 4.64
17.01.2015 2. olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Jky/R2 Olomouc DQ
17.01.2015 2. olomoucká hala (AK Olomouc) dálka/Jky 6 Olomouc 4.48
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 4kg/Jky/F 6 Jablonec nad Nisou 08.59
10.01.2015 1. olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Dky/R5 2 Olomouc 08.66
10.01.2015 1. olomoucká hala (AK Olomouc) dálka/Dky 16 Olomouc 4.11
10.01.2015 1. olomoucká hala (AK Olomouc) koule 3kg/Dky 4 Olomouc 10.16