Karta atleta

Export do excelu
  • Bárta Vojtěch
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.4 Brno, Laštůvkova 77 23.5.2014
60 m 09.39 h Ostrava 15.1.2012
150 m 22.72 Frýdek-Místek 10.5.2011
200 m 26.91 Opava 30.6.2015
800 m 2:10.21 Hranice 30.5.2015
800 m 2:09.15 h Ostrava 16.2.2016
1000 m 3:42.52 h Ostrava 20.2.2011
1500 m 4:19.09 Třinec 5.9.2015
1500 m 4:16.39 h Praha-Strahov 23.1.2015
3000 m 09:25.10 Olomouc 12.9.2015
3000 m 09:35.75 h Ostrava 6.2.2016
5000 m 16:55.4 Frýdek-Místek 18.5.2016
půlmaratón 1:22:24 Ostrava 25.9.2016
60 m překážek 13.31 Ostrava 5.5.2011
1500 m překážek 4:42.91 Uherské Hradiště 15.9.2013
2000 m překážek 6:30.79 Olomouc 26.9.2015
středoškolský pohár 0000 Ostrava 13.9.2017
pětiboj 0765 Ostrava 10.5.2010
hod kriketovým míčkem 27.19 Ostrava 10.5.2010
vrh koulí 4kg 08.67 Brno, Laštůvkova 77 23.5.2014
skok daleký 4.24 Brno, Laštůvkova 77 23.5.2014
skok daleký 4.13 h Ostrava 16.12.2011
skok vysoký 1.40 Ostrava 15.5.2012
skok vysoký 1.42 h Ostrava 22.1.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 2000 m př./Dci/F Olomouc 6:30.79
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 3000 m/Dci/F Olomouc 09:25.10
05.09.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. E (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1500 m/M/F Třinec 4:19.09
15.08.2015 Velká cena Opavy (TJ Sokol Opava) 1500 m/M 12 Opava 4:30.26
30.06.2015 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M 4 Opava 26.91
30.06.2015 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 800 m/M Opava 2:13.51
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 2000 m př./Dci/F 5 Ostrava 6:32.29
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 2000 m př./Dci/F Třinec 6:46.20
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 400 m/M/B3 Hranice DNP
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů, skupina E (SK Hranice) 800 m/M/B2 2 Hranice 2:10.21
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 2000 m př./Dci/F Třinec 6:34.74
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 1500 m/M/F 4 Šumperk 4:19.24
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) 1500 m/Dci/F Břeclav 4:29.30
15.04.2015 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 3000 m/M 5 Frýdek-Místek 09:42.4
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F 15 Praha-Stromovka 4:36.81
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dci/F 11 Praha-Stromovka 09:50.73
26.01.2015 5-stretnutie športových gymnázií 3000 m/M/F Bratislava 09:41.23
23.01.2015 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 1500 m/M/B1 5 Praha-Strahov 4:16.39
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/M/B1 7 Jablonec nad Nisou 4:26.07