Karta atleta

Export do excelu
  • Mlynář Vojtěch
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 18.06 Svitavy 8.9.2013
200 m 22.96 Čáslav 11.6.2016
200 m 22.53 h Ostrava 3.2.2018
300 m 42.89 Svitavy 10.6.2012
300 m 36.38 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 48.22 Olomouc 8.5.2018
400 m 48.51 h Ostrava 3.2.2018
500 m 1:03.51 h Praha - Strahov 19.1.2018
800 m 1:47.99 Ostrava - Vítkovice 2.7.2017
800 m 1:48.62 h Ostrava 25.1.2018
1000 m 2:23.48 Cheb 27.7.2017
1000 m 2:48.14 h Praha - Strahov 21.12.2013
1500 m 3:57.76 Rovereto 6.9.2016
1500 m 3:56.75 h Ostrava 8.2.2017
2000 m 6:09.9 Ústí nad Orlicí 1.10.2013
3000 m 09:02.58 Ostrava 20.6.2015
vrh koulí 5kg 07.90 Nové Město nad Metují 10.5.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 36.38 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 49.02 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
500 m 1:04.49 h Praha-Strahov 18.1.2019
800 m 1:50.43 h Ostrava 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/Dci Ústí nad Orlicí DNF
12.09.2015 Mennea Day 1500 m/Dci Trento 4:09.07
05.09.2015 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dci/B2 Nové Město nad Metují DNP
05.09.2015 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Dci/B1 1 Nové Město nad Metují 50.87
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B1 1 Ústí nad Orlicí 50.50
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M/F Ústí nad Orlicí 2:00.14
11.08.2015 Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/M/F 4 Pardubice 1:56.74
28.07.2015 Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/B2 11 Tábor 1:58.93
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/F Ostrava 4:05.38
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 3000 m/Dci/F Ostrava 09:02.58
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 400 m/M/B2 1 Čáslav 51.29
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 800 m/M/F Čáslav 1:56.82
10.06.2015 Ústecké memoriály 800 m/M Ústí nad Orlicí 1:57.35
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/M/F Kolín 4:10.55
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC TJ Jičín) 1500 m/M/B1 1 Jičín 4:15.96
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dci/B3 1 Pardubice 24.33
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Dci/B1 1 Pardubice 53.33
21.04.2015 Veřejné závody (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M/F Ústí nad Orlicí 09:30.8
05.03.2015 Testevent European Athletics Indoor Championships (ČAS) 1500 m/M 6 Praha 4:15.38
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F Praha-Stromovka 4:21.61
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 1500 m/M/F Jablonec nad Nisou 4:12.40
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 800 m/M/B1 9 Praha-Stromovka 2:00.45
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 800 m/Dci/F Praha-Strahov 2:01.25