Karta atleta

Export do excelu
  • Polák Jiří
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.39 Praha 21.9.2013
60 m 06.92 h Ostrava 18.2.2017
100 m 10.82 Tábor 17.7.2019
150 m 17.34 Praha 21.9.2013
150 m 16.32 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 21.16 Praha - Eden 2.9.2017
200 m 21.18 h Ostrava 18.2.2017
300 m 34.47 Sušice 15.5.2018
300 m 34.36 h Praha - Stromovka 22.1.2019
400 m 47.80 Pardubice 16.9.2017
400 m 48.50 h Vídeň 11.2.2017
1500 m 5:21.06 Kolín 5.5.2014
100 m překážek 14.76 Třebíč 6.10.2013
skok daleký 5.89 Třebíč 6.10.2013
skok daleký 5.71 h Praha-Strahov 12.1.2013
skok vysoký 1.46 Kolín 5.5.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.06 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 10.82 Tábor 17.7.2019
150 m 16.32 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 21.36 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 34.36 h Praha - Stromovka 22.1.2019
400 m 49.16 Praha - Juliska 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2015 Mezinárodní utkání družstev 100 m/Dci/B2 1 Eggenfeld 11.12
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B1 2 Praha 21.76
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B1 1 Hradec Králové 22.05
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/J/B1 3 Hradec Králové 49.40
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 200 m/Dci/B1 1 Písek 22.42
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 400 m/Dci/F Písek 49.78
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 400 m/U23M/R4 1 Hodonín 48.90
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 400 m/U23M/F 5 Hodonín 48.90
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B1 1 Pacov 22.32
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B1 1 Pacov 50.02
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 400 m/M/R2 2 Plzeň 49.49
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/R2 3 Plzeň 22.06
27.06.2015 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK Škoda Plzeň) 400 m/M/F Plzeň DNS
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/R2 1 Ostrava 21.90
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/F Ostrava 21.91
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/M/B1 1 Sušice 22.16
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m/M/B1 1 Sušice 49.20
06.06.2015 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek (SAZ) 200 m/Dci Trnava 22.47
30.05.2015 Olympic Hopes 400 m/Dci/B1 2 Bielsko-Biala 48.92
24.05.2015 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje (Atletika Písek) 100 m/M/B1 MB Písek 11.20
24.05.2015 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje (Atletika Písek) 200 m/M/B2 MB Písek 22.13
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 200 m/M/B1 1 Klatovy 22.15
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 400 m/M/B1 1 Klatovy 49.23
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 200 m/Dci/B1 1 Domažlice 21.9
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 400 m/Dci/B1 1 Domažlice 50.12
05.03.2015 Testevent European Athletics Indoor Championships (ČAS) 400 m/M 4 Praha 50.87
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R1 2 Praha-Stromovka 07.19
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/F 4 Praha-Stromovka 07.18
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/R3 1 Praha-Stromovka 50.03
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/F Praha-Stromovka 49.93
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 200 m/M/B2 2 Praha-Strahov 22.63
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 400 m/M/B1 2 Praha-Strahov 50.40
20.01.2015 3. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B3 1 Praha-Stromovka 50.26
20.01.2015 3. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B7 1 Praha-Stromovka 07.19