Karta atleta

Export do excelu
  • Křeček Jiří
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.03 Kolín 26.04.2013
400 m 59.10 Stará Boleslav 06.05.2017
800 m 2:08.06 Stará Boleslav 06.05.2017
800 m 2:13.69 h Praha 14.12.2013
1000 m 2:41.76 Brno 06.08.2018
1500 m 4:10.14 Praha - Eden 21.08.2018
1500 m 4:24.18 h Praha - Strahov 06.12.2014
3000 m 09:27.09 Pardubice 16.09.2017
3000 m 09:47.13 h Praha-Strahov 09.01.2016
5000 m 16:39.04 Praha-Stromovka 24.07.2016
10000 m 35:02.82 Nové Město nad Metují 03.06.2017
300 m překážek 56.09 Stará Boleslav 06.06.2015
3000 m překážek 11:30.78 Mladá Boleslav 30.06.2018
středoškolský pohár 0738 Kolín 22.09.2017
čtyřboj 1300 Kolín 26.04.2013
hod kriketovým míčkem 44.60 Kolín 26.04.2013
vrh koulí 4kg 08.55 Kolín 05.05.2014
skok daleký 4.28 Kolín 05.05.2014
Přespolní běh mílaři 15:04 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018
Běh do vrchu 53:05.4 Bělá pod Pradědem-Šerák 20.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/F 11 Ostrava 4:22.70
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 3000 m/Dci/F 12 Ostrava 09:29.18
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 1500 m/M/F 8 Čáslav 4:27.15
10.06.2015 Ústecké memoriály 3000 m/M/BA 14 Ústí nad Orlicí 09:57.23
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 3000 m/Dci/F Stará Boleslav 09:40.85
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m př./Dci/B1 5 Stará Boleslav 56.09
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/M/F 9 Kolín 4:24.08
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC TJ Jičín) 3000 m/M/B1 10 Jičín 09:51.19
01.04.2015 Veřejné atletické závody (Hvězda SKP Pardubice) 10000 m/M Pardubice 36:28.02
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F 10 Praha-Stromovka 4:31.30
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 1500 m/M/F Praha-Strahov DNP
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 3000 m/Dci/F MS Praha-Strahov DNS