Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Grill
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 13.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.27 Jablonec nad Nisou 04.09.2013
60 m 07.62 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
100 m 12.07 Stará Boleslav 06.06.2015
150 m 19.51 Jablonec nad Nisou 04.09.2013
200 m 25.34 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
200 m 24.55 Liberec 17.05.2015
skok daleký 5.24 Most 18.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.62 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
100 m 12.07 Stará Boleslav 06.06.2015
200 m 25.34 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
200 m 24.55 Liberec 17.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R1 5 Bílina 12.40
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B3 4 Bílina 24.92
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/M/R3 6 Mladá Boleslav 12.34
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 200 m/M/B3 3 Mladá Boleslav 25.10
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B2 4 Stará Boleslav 12.07
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dci/B3 3 Stará Boleslav 24.69
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 4 Kladno 12.31
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B3 4 Kladno 25.32
23.05.2015 Krajský přebor juniorů, dorostu a staršího žactva (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/Dci/R2 3 Mladá Boleslav 12.16
23.05.2015 Krajský přebor juniorů, dorostu a staršího žactva (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/Dci/F 6 Mladá Boleslav 12.20
23.05.2015 Krajský přebor juniorů, dorostu a staršího žactva (AC Mladá Boleslav o.s.) 200 m/Dci/B1 7 Mladá Boleslav 25.30
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m/M/R3 5 Liberec 12.30
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 200 m/M/B2 4 Liberec 24.55
31.01.2015 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Dci/R2 3 Jablonec nad Nisou 07.66
31.01.2015 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Dci/F 5 Jablonec nad Nisou 07.62
31.01.2015 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Dci/B4 1 Jablonec nad Nisou 25.34