Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Heroldová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.20 h Praha-Strahov 04.02.2012
100 m 14.19 Písek 06.09.2014
150 m 22.34 Klatovy 05.05.2012
200 m 28.58 h Praha-Strahov 31.01.2015
200 m 28.35 Písek 05.09.2015
300 m 47.78 h Praha-Strahov 11.02.2012
300 m 43.57 Sušice 21.05.2014
400 m 60.33 h Praha-Stromovka 24.01.2015
400 m 58.30 Tábor 06.06.2015
800 m 2:20.48 h Praha-Stromovka 14.02.2015
800 m 2:17.31 Třebíč 30.05.2015
1000 m 3:09.86 Sušice 21.05.2014
1500 m 5:14.95 Domažlice 09.06.2012
1 anglická míle 5:53.71 Bělá nad Radbuzou 17.09.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 19.81 Stříbro 12.05.2012
300 m překážek (0.76) 48.63 Písek 05.09.2015
skok vysoký 1.52 Přeštice 22.05.2012
skok vysoký 1.54 h Praha-Strahov 27.01.2013
skok daleký 4.25 Sušice 15.05.2012
vrh koulí 3kg 06.74 Klatovy 05.05.2012
hod oštěpem 500g 12.59 Klatovy 05.05.2012
sedmiboj [Zky] 2654 Klatovy 05.05.2012
Přespolní běh 0:09:34 Skalnice u Střelských Hoštic 15.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.58 h Praha-Strahov 31.01.2015
200 m 28.35 Písek 05.09.2015
400 m 60.33 h Praha-Stromovka 24.01.2015
400 m 58.30 Tábor 06.06.2015
800 m 2:20.48 h Praha-Stromovka 14.02.2015
800 m 2:17.31 Třebíč 30.05.2015
1 anglická míle 5:53.71 Bělá nad Radbuzou 17.09.2015
300 m překážek (0.76) 48.63 Písek 05.09.2015
Přespolní běh 09:16.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.03.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2015 Bělská míle (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 1 anglická míle/Ž/F Bělá nad Radbuzou 5:53.71
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 200 m/Dky/B3 2 Písek 28.35
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 300 m překážek (0.76)/Dky/B2 1 Písek 48.63
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/R3 1 Ostrava 2:22.76
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/F 5 Ostrava 2:18.36
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 800 m/Ž/B1 7 Beroun 2:18.13
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dky/B1 Tábor DNS
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Dky/B1 2 Tábor 58.30
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/Dky/F Tábor DNF
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 400 m/Ž/B1 Třebíč DNS
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Ž/B1 7 Třebíč 2:17.31
22.05.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B1 1 Praha 58.91
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Ž/B1 8 Stará Boleslav 2:21.70
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 200 m/Dky/B2 2 Domažlice 27.1
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 400 m/Dky/B1 2 Domažlice 59.20
06.05.2015 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 800 m/Ž/F Klatovy 2:18.47
28.03.2015 Mistrovství Jihočeského a Plzeňského kraje v přespolním běhu (Accc Horažďovice) Přespolní běh/Dky/F Skalnice u Střelských Hoštic 09:16.0
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/R1 2 Praha-Stromovka 2:20.48
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/F 6 Praha-Stromovka 2:21.92
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B1 2 Praha-Strahov 60.70
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Ž/B1 Praha-Strahov DNF
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 200 m/Ž/B6 3 Praha-Strahov 28.58
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 800 m/Ž/B1 2 Praha-Strahov 2:22.84
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 400 m/Dky/B2 1 Praha-Stromovka 60.33
21.01.2015 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 61.96
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Dky/B1 3 Jablonec nad Nisou 60.91