Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlína Slezáková
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.29 Stará Boleslav 27.04.2012
100 m 14.19 Jablonec nad Nisou 07.06.2014
150 m 22.00 Stará Boleslav 12.10.2013
200 m 28.03 Jablonec nad Nisou 07.06.2014
200 m 29.60 h Praha-Strahov 09.01.2016
300 m 49.25 h Praha-Strahov 16.02.2013
300 m 45.17 Stará Boleslav 10.09.2014
400 m 62.46 Stará Boleslav 21.06.2014
400 m 65.34 h Praha-Strahov 10.01.2015
800 m 2:37.19 Stará Boleslav 10.05.2014
800 m 2:34.98 h Praha-Strahov 10.01.2015
3000 m 12:54.47 Stará Boleslav 25.08.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 19.68 Stará Boleslav 12.10.2013
skok vysoký 1.27 Stará Boleslav 12.10.2013
skok daleký 0 Stará Boleslav 12.10.2013
vrh koulí 3kg 08.57 Stará Boleslav 07.06.2013
vrh koulí 3kg 08.29 h Praha - Strahov 07.12.2013
hod diskem 0,75kg 29.18 Stará Boleslav 21.08.2013
hod diskem 1kg 23.04 Stará Boleslav 20.04.2014
hod kladivem 3kg 31.18 Stará Boleslav 10.05.2014
sedmiboj [Zky] 0 Stará Boleslav 12.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.54 Kolín 08.05.2015
300 m 46.82 Stará Boleslav 19.08.2015
400 m 65.34 h Praha-Strahov 10.01.2015
400 m 63.19 Beroun 14.06.2015
800 m 2:34.98 h Praha-Strahov 10.01.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 400 m/Ž/B2 6 Plzeň 63.19
19.08.2015 1. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Ž/B2 3 Stará Boleslav 46.82
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 400 m/Ž/B3 4 Beroun 63.19
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B1 5 Stará Boleslav 28.59
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dky/B1 3 Stará Boleslav 64.08
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Ž/B4 5 Stará Boleslav 63.77
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B1 3 Kolín 28.54
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/F Kolín 64.62
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Dky/B1 4 Jablonec nad Nisou 28.89
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Dky/B1 2 Jablonec nad Nisou 65.10
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 400 m/Dky/B1 2 Praha-Strahov 65.34
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 800 m/Dky/F Praha-Strahov 2:34.98