Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Petrikovičová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Novák Miloslav
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Cheb 05.07.2013
60 m 08.09 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m 12.58 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 19.46 h Praha 17.12.2014
150 m 19.07 Cheb 12.08.2015
200 m 25.80 h Praha-Stromovka 15.02.2015
200 m 25.55 Ostrava 21.06.2015
300 m 42.59 h Praha 06.12.2014
300 m 41.37 Sušice 12.05.2015
400 m 60.68 h Praha-Strahov 17.01.2015
400 m 58.51 Klatovy 16.05.2015
500 m 1:22.24 Bílina 04.08.2015
600 m 1:46.69 Karlovy Vary 30.04.2011
800 m 2:42.2 h Praha 04.12.2010
800 m 2:29.64 Klatovy 02.06.2012
1500 m 5:29.09 Plzeň 19.06.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 11.94 Karlovy Vary 15.06.2011
60 m překážek (0.84) 09.87 h Praha - Stromovka 20.01.2018
100 m překážek (0.84) 17.08 Nýřany 22.06.2019
400 m překážek (0.76) 64.65 Praha - Eden 15.06.2019
skok vysoký 1.34 Praha - Vokovice 28.05.2019
skok daleký 4.76 Nýřany 22.06.2019
trojskok 09.60 Plzeň 11.07.2020
vrh koulí 4kg 08.83 Nýřany 12.09.2020
hod diskem 1kg 25.97 Stříbro 22.08.2020
hod oštěpem 600g 25.48 Nová Včelnice 06.07.2020
hod kriketovým míčkem 35.20 Karlovy Vary 15.06.2011
pětiboj 2311 Karlovy Vary 15.06.2011
sedmiboj [Z] 3574 Praha - Vokovice 28.05.2019
sprintérský trojboj 2344 Karlovy Vary 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.09 h Praha-Stromovka 14.02.2015
60 m 08.21 Bílina 15.08.2015
100 m 12.70 Tábor 06.06.2015
150 m 19.07 Cheb 12.08.2015
150 m 19.55 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 25.80 h Praha-Stromovka 15.02.2015
200 m 25.55 Ostrava 21.06.2015
300 m 41.37 Sušice 12.05.2015
300 m 42.68 h Praha-Stromovka 05.12.2015
400 m 60.68 h Praha-Strahov 17.01.2015
400 m 58.51 Klatovy 16.05.2015
500 m 1:22.24 Bílina 04.08.2015
sprintérský trojboj 2267 Bílina 15.08.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 08.29
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 19.55
05.12.2015 10. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 42.68
28.11.2015 Středočeský pohár družstev mládeže (S KAS) 60 m/Dky/F Praha - Strahov 08.36
28.11.2015 Středočeský pohár družstev mládeže (S KAS) 200 m/Dky/F Praha - Strahov 27.13
18.09.2015 Hvězdné házení (Mílaři Domažlice) 400 m/Ž/F Domažlice 61.65
17.09.2015 Bělská míle (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 100 m/Ž/F Bělá nad Radbuzou 13.10
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 200 m/Dky/B1 1 Písek 26.34
05.09.2015 2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 400 m/Dky/F Písek 61.12
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 400 m/U23Z/R3 3 Hodonín 59.98
30.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 200 m/U23Z/R4 3 Hodonín 26.04
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B1 1 Pacov 25.97
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B1 1 Pacov 58.69
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dky/F Domažlice 13.03
16.08.2015 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B2 3 Domažlice 42.21
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B3 1 Bílina 08.21
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B1 4 Bílina 13.20
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B1 4 Bílina 26.58
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/Ž 4 Bílina 2267
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Ž/B2 1 Cheb 19.07
12.08.2015 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/Ž/B1 3 Cheb 41.53
04.08.2015 Bílinský Polytan (AK Bílina) 150 m/Ž/B1 1 Bílina 19.37
04.08.2015 Bílinský Polytan (AK Bílina) 500 m/Ž/B 3 Bílina 1:22.24
28.07.2015 Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B1 5 Tábor 26.40
02.07.2015 XXX. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 100 m/Ž/B1 2 Mariánské Lázně 12.84
02.07.2015 XXX. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 400 m/Ž/B1 1 Mariánské Lázně 59.33
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/R2 3 Ostrava 58.51
21.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/F Ostrava DNS
21.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/R3 1 Ostrava 25.83
21.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/F 4 Ostrava 25.55
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/Ž/B1 1 Sušice 26.45
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m/Ž/B1 1 Sušice 60.39
10.06.2015 2. kolo soutěže družstev mladšího žactva a vložené závody OPEN (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dky/F Karlovy Vary 08.32
10.06.2015 2. kolo soutěže družstev mladšího žactva a vložené závody OPEN (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Ž/B1 4 Karlovy Vary 19.34
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dky/R4 1 Tábor 13.06
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dky/FA Tábor 12.70
06.06.2015 Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dky/B1 1 Tábor 26.02
04.06.2015 Praga Academica 2015 (USK Praha) 200 m/Ž/B3 2 Praha 26.06
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B1 1 Vlašim 25.63
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Ž/F Vlašim 60.93
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 200 m/Ž/B1 2 Klatovy 26.09
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 400 m/Ž/F Klatovy 58.51
12.05.2015 VC Sušice, Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Ž/B3 3 Sušice 13.14
12.05.2015 VC Sušice, Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/Ž/B2 2 Sušice 41.37
09.05.2015 I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje (AC Domažlice) 400 m/Dky/B1 1 Domažlice 59.00
06.05.2015 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 150 m/Ž/B1 4 Klatovy 19.54
06.05.2015 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/Ž/B2 2 Klatovy 41.93
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Ž/F Karlovy Vary 08.44
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž/F Karlovy Vary 13.26
03.05.2015 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž/F Karlovy Vary 26.46
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/R2 1 Chodov 13.31
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/F Chodov 13.09
01.05.2015 24. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Ž/B1 1 Chodov 41.91
24.04.2015 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Ž/B1 1 Cheb 19.42
24.04.2015 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/Ž/F Cheb 42.07
14.04.2015 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 150 m/Dky/F Chodov 20.59
22.02.2015 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha.) 200 m/Ž/R4 4 Praha-Stromovka 26.45
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 4 Praha-Stromovka 08.09
15.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R4 2 Praha-Stromovka 25.80
15.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/F 5 Praha-Stromovka 26.33
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R2 4 Praha-Strahov 08.23
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B01 2 Praha-Strahov 26.70
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) 60 m/Dky/R1 MS Praha-Strahov 08.21
01.02.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B1 2 Praha-Stromovka 26.25
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Dky/B1 1 Praha-Stromovka 08.20
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 200 m/Dky/B1 2 Praha-Stromovka 26.36
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dky/R1 2 Praha-Strahov 08.19
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dky/B1 2 Praha-Strahov 26.69
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 400 m/Dky/B1 1 Praha-Strahov 60.68
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dky/B1 3 Praha-Strahov 08.23
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Dky/B1 2 Praha-Strahov 26.80