Karta atleta

Export do excelu
  • Kopečná Kristýna
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.57 Bílina 18.8.2018
60 m 08.50 h Dresden 15.12.2018
100 m 13.46 Bílina 2.6.2015
150 m 21.31 Bílina 11.5.2013
150 m 20.53 h Dresden 27.11.2018
200 m 28.17 Liberec 17.5.2015
300 m 45.40 Bílina 4.9.2013
300 m 47.35 h Praha-Strahov 5.2.2012
800 m 2:54.97 Bílina 11.5.2013
60 m překážek 10.46 Bílina 14.6.2011
60 m překážek 09.33 h Praha-Strahov 18.1.2014
100 m překážek 15.10 Ostrava 20.6.2015
200 m překážek 32.32 Bílina 4.9.2013
300 m překážek 48.56 Ústí nad Labem 10.5.2015
400 m překážek 70.98 Kladno 31.5.2014
sedmiboj 3200 Bílina 11.5.2013
hod oštěpem 500g 16.95 Bílina 11.5.2013
vrh koulí 3kg 07.03 Bílina 11.5.2013
skok daleký 5.23 Liberec 17.5.2015
skok daleký 5.28 h Praha - Strahov 27.1.2019
skok o tyči 2.50 Kladno 30.5.2015
skok vysoký 1.41 Bílina 11.5.2013
skok vysoký 1.36 h Louny 22.12.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.71 Ústí nad Labem 9.6.2019
60 m překážek 09.37 h Praha - Strahov 27.1.2019
100 m překážek 16.24 Děčín 26.5.2019
400 m překážek 77.96 Ústí nad Labem 9.6.2019
skok daleký 5.12 Ústí nad Labem 9.6.2019
skok daleký 5.28 h Praha - Strahov 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) dálka/Dky/F 9 Ostrava 5.17
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m př./Dky/R3 3 Ostrava 15.10
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) dálka/Ž/F Mladá Boleslav DNP
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 100 m/Dky/R1 2 Bílina 13.57
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 100 m/Dky/F 4 Bílina 13.46
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 300 m př./Dky/B 2 Bílina 50.19
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) tyč/Dky/F MB Bílina 2.50
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/B1 4 Kladno 17.06
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) tyč/Ž 6 Kladno 2.50
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) dálka/Ž 4 Kladno 5.11
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 200 m/Ž/B1 6 Liberec 28.17
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m př./Ž/F Liberec 16.84
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) dálka/Ž/F Liberec 5.23
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m př./Dky/F Ústí nad Labem 15.21
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 300 m př./Dky/F Ústí nad Labem 48.56
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Dky/F Ústí nad Labem 5.25
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/Dky/B1 2 Ústí nad Labem 27.78
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m př./Dky/F Ústí nad Labem 15.35
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Dky/F Ústí nad Labem 5.18
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m př./Dky/B1 2 Praha-Strahov 09.61
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) dálka/Dky/F Praha-Strahov 5.03