Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Vosková
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 11.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.62 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
100 m 14.61 Praha - Eden 28.05.2016
150 m 22.52 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 30.75 Stará Boleslav 06.06.2015
200 m 31.16 h Praha-Stromovka 26.01.2016
skok daleký 4.12 Bílina 14.05.2016
skok daleký 4.20 h Praha - Strahov 04.02.2017
trojskok 09.20 Vlašim 08.05.2016
trojskok 09.44 h Praha - Strahov 04.02.2017
vrh koulí 3kg 06.00 Kladno 14.10.2015
hod oštěpem 500g 15.03 Kladno 14.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.62 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
100 m 15.10 Liberec 17.05.2015
200 m 33.01 h Praha-Strahov 10.01.2015
200 m 30.75 Stará Boleslav 06.06.2015
skok daleký 4.09 Kolín 08.05.2015
vrh koulí 3kg 06.00 Kladno 14.10.2015
hod oštěpem 500g 15.03 Kladno 14.10.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.10.2015 Kladenský vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky V Kladno 06.00
14.10.2015 Kladenský vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Dky V Kladno 15.03
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž 10 Kladno 4.04
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B3 5 Stará Boleslav 30.75
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dky/F 16 Stará Boleslav 3.94
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m/Ž/R3 MB Liberec 15.10
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) skok daleký/Ž/F MB Liberec 3.93
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B2 4 Kolín 31.12
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dky/F 16 Kolín 4.09
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Dky/B3 2 Jablonec nad Nisou 31.07
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Dky/F 14 Jablonec nad Nisou 4.17
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dky/R2 8 Jablonec nad Nisou 09.62
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Dky/B3 4 Praha-Strahov 33.01