Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Urešová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 h Praha-Strahov 10.01.2015
vrh koulí 3kg 10.15 h Praha-Strahov 10.01.2015
vrh koulí 3kg 10.64 Kolín 08.05.2015
vrh koulí 4kg 08.70 Hradec Králové 12.09.2015
hod diskem 1kg 26.67 Liberec 17.05.2015
hod oštěpem 500g 35.65 Kladno 14.09.2014
hod oštěpem 600g 33.61 Hradec Králové 12.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 h Praha-Strahov 10.01.2015
vrh koulí 3kg 10.15 h Praha-Strahov 10.01.2015
vrh koulí 3kg 10.64 Kolín 08.05.2015
vrh koulí 4kg 08.70 Hradec Králové 12.09.2015
hod diskem 1kg 26.67 Liberec 17.05.2015
hod oštěpem 500g 35.55 Jablonec nad Nisou 02.05.2015
hod oštěpem 600g 33.61 Hradec Králové 12.09.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Jky/F 16 Hradec Králové 08.70
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Jky/F 15 Hradec Králové 25.52
12.09.2015 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 600g/Jky/F 5 Hradec Králové 33.61
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky/F Kolín 10.46
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Dky/F Kolín 25.09
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky/F Kolín 33.98
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Ž/F 9 Bílina 08.68
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž/F 11 Bílina 21.28
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod oštěpem 600g/Ž/F 6 Bílina 30.68
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky/F 9 Ostrava 35.29
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 12 Mladá Boleslav 08.08
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 8 Mladá Boleslav 24.08
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 11 Mladá Boleslav 28.95
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Stará Boleslav 09.77
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Dky/F Stará Boleslav 26.21
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Dky/F 4 Stará Boleslav 34.30
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Ž 10 Kladno 08.69
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Ž 13 Kladno 23.55
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž 5 Kladno 33.21
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 10 Liberec 08.12
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 8 Liberec 26.67
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 12 Liberec 27.43
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky/F Kolín 10.64
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Dky/F Kolín 25.40
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky/F 4 Kolín 34.37
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Jablonec nad Nisou 10.28
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod diskem 1kg/Dky/F 4 Jablonec nad Nisou 23.96
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod oštěpem 500g/Dky/F Jablonec nad Nisou 35.55
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dky/B3 3 Praha-Strahov 08.91
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) vrh koulí 3kg/Dky/F Praha-Strahov 10.15