Karta atleta

Export do excelu
  • Berenika Kusová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: ASK Děčín
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Uherské Hradiště 24.06.2013
60 m 08.01 h Praha-Stromovka 20.02.2016
100 m 12.54 Ostrava 20.06.2015
150 m 20.44 h Praha-Strahov 23.02.2013
150 m 19.90 Bílina 04.09.2013
200 m 25.99 Meziboří 21.06.2016
200 m 26.87 h Praha - Strahov 29.01.2017
300 m 44.49 h Jablonec nad Nisou 16.01.2013
300 m 42.1 Děčín 24.04.2015
400 m 64.21 Bílina 02.06.2015
800 m 2:44.70 Děčín 12.05.2012
skok daleký 3.85 h Praha-Strahov 05.02.2012
hod kladivem 4kg 16.03 Děčín 27.04.2018
hod oštěpem 500g 14.32 Bílina 04.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 h Praha-Strahov 08.02.2015
60 m 07.9 Děčín 24.04.2015
100 m 12.54 Ostrava 20.06.2015
200 m 27.41 h Praha-Strahov 08.02.2015
200 m 26.17 Nové Město nad Metují 30.05.2015
300 m 42.1 Děčín 24.04.2015
400 m 64.21 Bílina 02.06.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 100 m/Dky/R2 1 Děčín 13.07
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 100 m/Dky/FA Děčín 13.15
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/R1 3 Ostrava 12.57
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/F 5 Ostrava 12.54
13.06.2015 3. kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R2 2 Hradec Králové 12.77
13.06.2015 3. kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/FA 6 Hradec Králové 12.62
13.06.2015 3. kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B1 4 Hradec Králové 26.18
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/R2 1 Děčín 13.03
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/F Děčín 12.85
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/Ž/F1 Děčín 26.68
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 100 m/Dky/R1 1 Bílina 12.76
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 100 m/Dky/F Bílina 12.63
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 400 m/Dky/B 2 Bílina 64.21
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R2 2 Nové Město nad Metují 12.84
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/F1 6 Nové Město nad Metují 12.85
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B2 2 Nové Město nad Metují 26.17
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 100 m/Ž/R1 2 Liberec 12.71
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 100 m/Ž/FA 6 Liberec 12.82
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 200 m/Ž/B1 5 Liberec 26.27
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/Dky/F Ústí nad Labem 12.64
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/Dky/B1 1 Ústí nad Labem 26.27
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/Dky/B1 1 Ústí nad Labem 26.32
01.05.2015 Májové závody 2015 (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/Ž/B2 1 Ústí nad Labem 26.28
24.04.2015 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém mužů a žen, zahajovací závody na dráze (ASK Děčín) 60 m/Ž/F Děčín 07.9
24.04.2015 Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém mužů a žen, zahajovací závody na dráze (ASK Děčín) 300 m/Ž/F Děčín 42.1
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R2 3 Praha-Strahov 08.21
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/F Praha-Strahov 08.21
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B04 1 Praha-Strahov 27.41