Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Fuksová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.31 h Otrokovice 22.01.2015
50 m 07.14 Jihlava 17.08.2013
60 m 07.93 h Praha-Strahov 17.01.2015
60 m 08.08 Blansko 26.04.2015
100 m 12.68 Třinec 07.06.2015
150 m 19.90 h Ostrava 13.01.2018
150 m 19.15 Brno 22.07.2019
200 m 26.28 Trnava 25.08.2019
200 m 26.54 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
300 m 43.90 h Ostrava 13.01.2018
300 m 42.41 Brno 22.07.2019
400 m 59.13 Brno 26.07.2019
400 m 58.09 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
600 m 1:54.98 Jihlava 16.05.2011
800 m 2:49.99 h Praha-Strahov 16.01.2011
800 m 2:19.93 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
1500 m 5:10.62 h Ostrava 18.02.2017
1500 m 5:10.10 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.36 Praha 27.05.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 11.32 h Praha 02.12.2012
100 m překážek (0.76/8.20) 17.87 Pacov 11.05.2013
100 m překážek (0.84) 18.29 Uherské Hradiště 22.06.2019
400 m překážek (0.76) 68.11 Hodonín 02.06.2019
skok vysoký 1.20 h Jihlava 09.02.2012
skok vysoký 1.25 Pacov 11.05.2013
skok daleký 4.65 Südstadt 05.10.2014
skok daleký 5.05 h Otrokovice 22.01.2015
trojskok 11.05 h Praha-Strahov 17.01.2015
trojskok 10.59 Břeclav 30.05.2015
vrh koulí 3kg 07.34 Pacov 11.05.2013
hod diskem 1kg 14.81 Pacov 08.09.2012
hod kladivem 3kg 19.68 Třebíč 27.04.2013
hod oštěpem 500g 17.76 Třebíč 11.05.2012
hod oštěpem 600g 16.16 Pacov 10.09.2011
hod kriketovým míčkem 24.20 Třebíč 01.10.2011
sedmiboj [Zky] 3149 Pacov 11.05.2013
sprintérský trojboj 2288 Třebíč 03.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.31 h Otrokovice 22.01.2015
60 m 07.93 h Praha-Strahov 17.01.2015
60 m 08.08 Blansko 26.04.2015
100 m 12.68 Třinec 07.06.2015
200 m 26.58 Ostrava 20.06.2015
400 m 60.98 Jihlava 23.05.2015
400 m překážek (0.76) 76.81 Třinec 22.08.2015
skok daleký 5.05 h Otrokovice 22.01.2015
trojskok 11.05 h Praha-Strahov 17.01.2015
trojskok 10.59 Břeclav 30.05.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2015 Mezinárodní utkání družstev 100 m/Dky/B2 2 Eggenfeld 12.99
09.09.2015 69.ročník Velké ceny města Prostějova v běhu na 110 m překážek a 26.ročník memoriálu Dr. E. Rozbořila v hodu oštěpem (Atletický klub Prostějov) 100 m/Ž/B1 2 Prostějov 12.82
29.08.2015 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK Hodonín) 100 m/U23Z/R2 7 Hodonín 13.16
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R2 3 Třinec 13.03
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FB Třinec 12.92
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 4 Třinec 76.81
22.08.2015 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F Třinec DNS
15.08.2015 Zlín 2015 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Ž/B1 5 Zlín 13.09
15.08.2015 Zlín 2015 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Ž/B1 7 Zlín 27.89
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) trojskok/Dky/F 11 Ostrava 10.50
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/R3 5 Ostrava 12.75
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/R3 3 Ostrava 26.58
13.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 100 m/Ž/R1 3 Hodonín 12.81
13.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 100 m/Ž/FB Hodonín 12.98
13.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) trojskok/Ž 12 Hodonín 09.93
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/R2 1 Třinec 12.68
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/F Třinec 12.76
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dky/F 7 Třinec 62.94
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) trojskok/Dky/F Třinec 10.75
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B1 4 Břeclav 27.10
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 8 Břeclav 10.59
26.05.2015 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/Ž/B2 4 Ostrava 12.75
23.05.2015 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 400 m/Dky/B1 1 Jihlava 60.98
20.05.2015 Atletický mítink Brno 2015 (AK Olymp Brno) 100 m/Ž/B2 2 Brno 12.75
20.05.2015 Atletický mítink Brno 2015 (AK Olymp Brno) 200 m/Ž/B2 2 Brno 26.30
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/R3 3 Olomouc 12.80
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/FB 4 Olomouc 12.69
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/Ž/B2 4 Olomouc 26.53
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) 100 m/Dky/B5 MB Břeclav 12.97
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) 200 m/Dky/B7 MB Břeclav 26.30
02.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Dky/B1 1 Třebíč 13.13
02.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dky/B2 1 Třebíč 26.94
26.04.2015 Memoriál Věry Bušové-Gilkové 2015 (ASK Blansko) 60 m/Ž Blansko 08.08
26.04.2015 Memoriál Věry Bušové-Gilkové 2015 (ASK Blansko) 100 m/Ž Blansko 13.03
05.03.2015 Testevent European Athletics Indoor Championships (ČAS) 60 m/Ž 7 Praha 07.98
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R1 1 Praha-Stromovka 07.95
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/F Praha-Stromovka 07.96
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Dky/F 6 Praha-Stromovka 10.78
10.02.2015 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B2 3 Praha-Stromovka 08.05
10.02.2015 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) trojskok/Ž 8 Praha-Stromovka 10.83
22.01.2015 Otrokovický halový mítink Metal PS (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Ž/R1 2 Otrokovice 05.33
22.01.2015 Otrokovický halový mítink Metal PS (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Ž/FA Otrokovice 05.31
22.01.2015 Otrokovický halový mítink Metal PS (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Ž 5 Otrokovice 5.05
22.01.2015 Otrokovický halový mítink Metal PS (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž 5 Otrokovice 10.69
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dky/R3 1 Praha-Strahov 07.93
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dky/F Praha-Strahov 07.95
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Dky/F 4 Praha-Strahov 4.88
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) trojskok/Dky/F Praha-Strahov 11.05
13.01.2015 Novoroční hala (do 13 let) (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Jky Otrokovice 10.54