Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Šimeček
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 4kg 12.82 Šumperk 14.09.2014
vrh koulí 5kg 12.46 Břeclav 21.05.2016
vrh koulí 6kg 12.70 Uherské Hradiště 29.04.2017
vrh koulí 7,26kg 11.37 Břeclav 27.08.2017
hod diskem 1kg 39.98 Šumperk 11.06.2014
hod diskem 1,5kg 44.03 Uherské Hradiště 15.06.2016
hod diskem 1,75kg 43.84 Brno 07.10.2017
hod diskem 2kg 37.61 Břeclav 02.07.2017
hod kladivem 4kg 44.93 Šumperk 14.09.2014
hod kladivem 5kg 50.38 Uherské Hradiště 28.09.2016
hod kladivem 6kg 51.69 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
hod kladivem 7,26kg 43.34 Hodonín 03.06.2017
hod oštěpem 600g 21.82 Uherské Hradiště 28.09.2013
hod oštěpem 700g 24.69 Uherské Hradiště 28.09.2016
hod oštěpem 800g 29.10 Uherské Hradiště 16.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 5kg 11.88 Uherské Hradiště 05.05.2015
hod diskem 1,5kg 42.32 Uherské Hradiště 10.06.2015
hod kladivem 5kg 41.86 Ostrava 20.06.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) hod diskem 1,5kg/Dci/F 13 Ostrava 31.09
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) hod kladivem 5kg/Dci/F 9 Ostrava 41.86
10.06.2015 2. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) hod diskem 1,5kg/Dci/F MB Uherské Hradiště 42.32
10.06.2015 2. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) hod kladivem 5kg/Dci/F MB Uherské Hradiště 41.50
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 5kg/Dci/F Třinec DNP
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1,5kg/Dci/F Třinec 35.42
07.06.2015 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 5kg/Dci/F 4 Třinec 39.84
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 5kg/Dci/F 7 Třinec 11.37
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1,5kg/Dci/F 6 Třinec 34.35
23.05.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 5kg/Dci/F 5 Třinec 40.70
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) vrh koulí 5kg/Dci/F 10 Břeclav 10.89
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) hod diskem 1,5kg/Dci/F 6 Břeclav 35.15
10.05.2015 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno (TJ Lokomotiva Břeclav a AK Oly) hod kladivem 5kg/Dci/F Břeclav 39.85
05.05.2015 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) vrh koulí 5kg/Dci Uherské Hradiště 11.88
05.05.2015 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod diskem 1,5kg/Dci Uherské Hradiště 32.21
05.05.2015 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod kladivem 5kg/Dci Uherské Hradiště 39.47
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) vrh koulí 5kg/Dci Uherské Hradiště 11.56
02.05.2015 Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) hod diskem 1,5kg/Dci Uherské Hradiště 35.74