Karta atleta

Export do excelu
  • Roman Jonák
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.22 Kladno - Sletiště 23.07.2016
60 m 07.13 h Ostrava 18.02.2017
100 m 11.18 Kladno 11.09.2016
200 m 23.51 h Praha-Strahov 16.01.2016
200 m 23.41 Kladno - Sletiště 23.07.2016
400 m 50.44 h Praha-Stromovka 21.02.2016
400 m 49.88 Ostrava 24.09.2016
1000 m 2:48.99 h Ostrava 24.01.2016
1500 m 5:04.90 Kladno 11.10.2015
60 m překážek (0.91) 08.47 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m překážek (0.99) 09.14 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
110 m překážek (0.91) 16.09 Stará Boleslav 06.06.2015
300 m překážek (0.84) 41.48 Kolín 26.08.2015
400 m překážek (0.91) 58.06 Bílina 23.08.2015
skok vysoký 2.00 h Kolín 31.01.2017
skok vysoký 1.98 Kladno 27.06.2020
skok o tyči 2.60 h Praha-Stromovka 31.01.2015
skok o tyči 2.40 Kladno 11.10.2015
skok daleký 5.69 Kolín 08.05.2015
skok daleký 6.31 h Praha-Stromovka 13.02.2016
vrh koulí 4kg 11.34 Hradec Králové 13.09.2014
vrh koulí 5kg 10.08 Kladno 10.10.2015
vrh koulí 5kg 12.07 h Praha-Stromovka 13.02.2016
vrh koulí 6kg 08.29 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
hod diskem 1,5kg 23.07 Kladno 11.10.2015
hod oštěpem 700g 26.30 Kladno 11.10.2015
středoškolský pohár 2159 Slaný 14.09.2017
sedmiboj hala [Dci] 4466 h Praha-Stromovka 14.02.2016
sedmiboj hala [J] 4293 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
desetiboj [Dci] 5250 Kladno 10.10.2015
sprintérský trojboj 2357 Kladno - Sletiště 23.07.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.34 Mladá Boleslav 13.06.2015
400 m 50.66 Kladno 23.06.2015
1500 m 5:04.90 Kladno 11.10.2015
60 m překážek (0.91) 09.41 h Jablonec nad Nisou 18.02.2015
110 m překážek (0.91) 16.09 Stará Boleslav 06.06.2015
300 m překážek (0.84) 41.48 Kolín 26.08.2015
400 m překážek (0.91) 58.06 Bílina 23.08.2015
skok vysoký 1.60 h Jablonec nad Nisou 18.02.2015
skok vysoký 1.83 Kladno 10.10.2015
skok o tyči 2.60 h Praha-Stromovka 31.01.2015
skok o tyči 2.40 Kladno 11.10.2015
skok daleký 5.43 h Praha-Stromovka 31.01.2015
skok daleký 5.69 Kolín 08.05.2015
vrh koulí 5kg 10.08 Kladno 10.10.2015
hod diskem 1,5kg 23.07 Kladno 11.10.2015
hod oštěpem 700g 26.30 Kladno 11.10.2015
desetiboj [Dci] 5250 Kladno 10.10.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B1 1 Kladno 11.76
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/B1 1 Kladno 51.04
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Dci Kladno 5:04.90
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Kladno 15.54
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dci/F 1= Kladno 1.83
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Dci/F 4 Kladno 2.40
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dci/F Kladno 5.72
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 5kg/Dci/F Kladno 10.08
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,5kg/Dci/F 5 Kladno 23.07
11.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 700g/Dci/F 5 Kladno 26.30
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) desetiboj [Dci]/Dci Kladno 5250
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Dci/R2 1 Olomouc 11.37
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Dci/FA 5 Olomouc 11.44
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 400 m/Dci/B1 3 Olomouc 50.88
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 5 Olomouc 42.85
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) skok vysoký/Dci/F Liberec DNS
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F Kolín 11.72
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 1 Kolín 41.48
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m překážek (0.91)/M/B1 1 Bílina 58.06
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/M/F 11 Bílina 5.53
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B2 1 Kladno 11.50
23.06.2015 Kladno 2015 (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B1 4 Kladno 50.66
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/R2 3 Ostrava 11.43
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/M/R1 3 Mladá Boleslav 11.66
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/M/FA Mladá Boleslav 11.34
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m/M/B1 3 Mladá Boleslav 51.99
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) skok vysoký/M/F 4 Mladá Boleslav 1.75
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Stará Boleslav 16.09
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci/F 8 Stará Boleslav 1.60
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci/F 10 Stará Boleslav 5.03
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 2 Kladno 11.58
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA 6 Kladno 11.79
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) skok vysoký/M 4 Kladno 1.80
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/M 16 Kladno 5.73
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m/M/R1 5 Liberec 12.06
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) skok vysoký/M/F 5 Liberec 1.75
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) skok daleký/M/F 16 Liberec 4.79
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B3 1 Kolín 11.73
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Kolín 16.41
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci/F Kolín 1.75
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci/F 5 Kolín 5.69
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Jablonec nad Nisou 16.13
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Dci/F Jablonec nad Nisou 1.75
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 5kg/Dci/F 16 Jablonec nad Nisou 08.81
18.02.2015 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Jablonec nad Nisou 09.41
18.02.2015 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/M Jablonec nad Nisou 1.60
18.02.2015 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok o tyči/M 4 Jablonec nad Nisou 2.40
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 5 Praha-Stromovka 09.55
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/FB Praha-Stromovka DNS
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/F 8 Praha-Stromovka 2.60
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci/F 11 Praha-Stromovka 5.43
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok vysoký/Dci/F Praha-Strahov DNP
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok daleký/Dci/F Praha-Strahov DNP