Karta atleta

Export do excelu
  • Mařík Jakub
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.12.2016
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.6 Most 27.05.2014
60 m 07.87 h Praha-Stromovka 24.01.2015
100 m 12.29 Meziboří 16.09.2015
150 m 18.1 Most 27.05.2014
150 m 19.45 h Praha-Strahov 26.01.2014
200 m 24.00 Ústí nad Labem 10.05.2015
200 m 25.25 h Praha-Strahov 08.02.2015
300 m 38.81 Bílina 25.04.2015
300 m 42.34 h Praha-Strahov 26.01.2014
400 m 54.22 Bílina 23.08.2015
500 m 1:11.90 Bílina 04.08.2015
800 m 2:12.14 Bílina 15.08.2015
3000 m 12:24.44 Bílina 22.09.2012
60 m překážek 12.58 Bílina 29.05.2012
200 m překážek 31.5 Most 27.05.2014
sprintérský trojboj 1774 Ústí nad Labem 21.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2015 Okresní kolo CORNY Středoškolského poháru (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Litvínov) 100 m/J/B1 3 Meziboří 12.29
16.09.2015 Okresní kolo CORNY Středoškolského poháru (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Litvínov) 400 m/J/B1 3 Meziboří 56.91
28.08.2015 Tradiční večerní závody (ASK Děčín) 60 m/M/F 4 Děčín 07.75
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B3 2 Bílina 24.22
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B2 3 Bílina 54.22
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/M/B3 3 Bílina 2:12.14
08.08.2015 20. ročník Velké ceny ČEZ a.s. (ASK Elna Počerady) 100 m/Dci/R 2 Louny 12.12
08.08.2015 20. ročník Velké ceny ČEZ a.s. (ASK Elna Počerady) 300 m/M/F Louny 39.41
04.08.2015 Bílinský Polytan (AK Bílina) 500 m/M/B 4 Bílina 1:11.90
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m/M/B2 4 Mladá Boleslav 55.08
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/M/F1 Děčín 54.39
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B3 3 Kladno 24.69
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 400 m/M/B2 5 Kladno 55.47
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 100 m/M/R3 4 Meziboří 12.53
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 200 m/M/B2 5 Meziboří 25.05
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 200 m/M/B1 5 Liberec 24.80
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 400 m/M/B2 4 Liberec 55.75
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/Dci/B1 3 Ústí nad Labem 24.00
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 400 m/Dci/B1 4 Ústí nad Labem 56.44
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/Dci/B1 5 Ústí nad Labem 24.88
01.05.2015 Májové závody 2015 (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/M/B2 3 Ústí nad Labem 24.65
25.04.2015 Zahajovací závody 2015 (AK Bílina) 300 m/M/B2 3 Bílina 38.81
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R12 6 Praha-Strahov 07.92
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B12 2 Praha-Strahov 25.25
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R1 Praha-Stromovka DNS
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B9 7 Praha-Stromovka 07.90
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Dci/B3 1 Praha-Stromovka 07.87
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 200 m/Dci/B3 3 Praha-Stromovka 25.46