Karta atleta

Export do excelu
  • Praský Tomáš
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.42 Bílina 13.08.2016
60 m 07.37 h Praha - Stromovka 10.02.2017
100 m 11.39 Olomouc 26.05.2017
150 m 18.26 Lovosice 08.06.2014
150 m 19.10 h Praha-Strahov 18.01.2014
200 m 23.43 Opava 09.09.2017
200 m 23.80 h Praha - Strahov 27.01.2019
300 m 39.21 Bílina 02.09.2014
300 m 38.26 h Dresden 27.11.2018
400 m 53.12 Olomouc 26.05.2017
800 m 2:44.69 Bílina 19.05.2012
1000 m 3:03.35 Praha 12.07.2014
1000 m 2:53.36 h Praha-Stromovka 12.02.2016
1500 m 5:00.10 Olomouc 26.05.2017
60 m překážek 10.41 Bílina 18.09.2012
60 m překážek 08.43 h Praha - Strahov 13.12.2014
100 m překážek 13.77 Plzeň 20.09.2014
110 m překážek 14.93 Bílina 18.06.2016
200 m překážek 26.34 Plzeň 20.09.2014
300 m překážek 40.21 Bílina 18.06.2016
400 m překážek 58.19 Praha - Eden 02.09.2017
sprintérský trojboj 2214 Bílina 19.08.2017
pětiboj 1467 Bílina 19.05.2012
sedmiboj hala 4643 h Praha-Stromovka 12.02.2016
devítiboj 5030 Praha 12.07.2014
desetiboj 5799 Bílina 06.05.2017
hod diskem 1kg 34.94 Praha 12.07.2014
hod diskem 1,5kg 32.45 Kladno 10.10.2015
hod diskem 1,75kg 31.98 Olomouc 26.05.2017
hod oštěpem 600g 37.24 Most 27.05.2014
hod oštěpem 700g 38.67 Stará Boleslav 22.05.2015
hod oštěpem 800g 31.81 Kolín 01.06.2018
hod kriketovým míčkem 37.56 Bílina 19.05.2012
vrh koulí 3kg 09.74 Bílina 18.09.2012
vrh koulí 3kg 08.35 h Praha-Strahov 05.02.2012
vrh koulí 4kg 11.48 Praha 12.07.2014
vrh koulí 5kg 12.24 Praha-Eden 20.05.2016
vrh koulí 5kg 11.80 h Praha-Stromovka 19.01.2016
vrh koulí 6kg 12.25 Bílina 06.05.2017
vrh koulí 6kg 10.95 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok daleký 6.59 Olomouc 26.05.2017
skok daleký 6.50 h Praha - Stromovka 10.02.2017
skok o tyči 3.30 Kolín 01.06.2018
skok o tyči 3.30 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok vysoký 1.98 Bílina 15.09.2016
skok vysoký 1.93 h Praha - Stromovka 10.02.2017
Přespolní běh 0:08:17 Meziboří 13.04.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B2 2 Kladno 11.81
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/B1 3 Kladno 53.61
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Dci Kladno 5:07.14
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./Dci/B1 1 Kladno 15.47
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) výška/Dci/F 1= Kladno 1.83
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) tyč/Dci/F Kladno 2.70
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) dálka/Dci/F Kladno 6.05
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) koule 5kg/Dci/F Kladno 11.87
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) disk 1,5kg/Dci/F Kladno 32.45
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) oštěp 700g/Dci/F 4 Kladno 32.99
10.10.2015 Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) desetiboj/Dci Kladno 5648
16.09.2015 Okresní kolo CORNY Středoškolského poháru (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Litvínov) výška/J Meziboří 1.94
16.09.2015 Okresní kolo CORNY Středoškolského poháru (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Litvínov) dálka/J Meziboří 6.05
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) 110 m př./Dci/B1 4 Liberec 15.41
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) 300 m př./Dci/B1 2 Liberec 40.82
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) výška/Dci/F Liberec 1.86
05.09.2015 3. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) výška/M/F Děčín 1.80
05.09.2015 3. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) tyč/M/F 8 Děčín 2.70
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 100 m/Dci/R2 1 Děčín 11.54
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 100 m/Dci/FA Děčín 11.77
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 110 m př./Dci/B1 1 Děčín 15.78
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) koule 5kg/Dci/F Děčín 11.37
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) výška/M/F MB Bílina 1.85
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B4 3 Bílina 07.52
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B3 4 Bílina 11.82
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B3 3 Bílina 24.22
15.08.2015 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M 13 Bílina 2066
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/R1 4 Ostrava 15.08
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) výška/Dci/F 5 Ostrava 1.86
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/R3 5 Ostrava 41.72
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 300 m př./Dci/B 1 Bílina 41.36
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) výška/Dci/F Bílina 1.85
31.05.2015 2. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) výška/M Lovosice 1.90
31.05.2015 2. kolo KPD mužů a žen ÚKAS (ASK Lovosice) dálka/M Lovosice 6.23
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B2 5 Stará Boleslav 11.89
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Dci/F 6 Stará Boleslav 6.28
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 5kg/Dci/F 12 Stará Boleslav 11.53
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) výška/Dci/F Stará Boleslav 1.87
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dci/B3 3 Stará Boleslav 54.52
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj/Dci/F 6 Stará Boleslav 5765
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci/F 9 Stará Boleslav 5:02.88
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m př./Dci/B1 5 Stará Boleslav 15.27
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) disk 1,5kg/Dci/F 10 Stará Boleslav 27.78
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 700g/Dci/F 11 Stará Boleslav 38.67
22.05.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) tyč/Dci/FB Stará Boleslav 3.00
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) 110 m př./Dci Meziboří 15.32
20.05.2015 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (AK Chemopetrol Litvínov) výška/M Meziboří 1.80
15.05.2015 Krajský přebor družstev mužů a žen, 1. kolo (ASK Děčín) 100 m/M/R3 2 Děčín 11.90
15.05.2015 Krajský přebor družstev mužů a žen, 1. kolo (ASK Děčín) 100 m/M/FB Děčín 11.82
15.05.2015 Krajský přebor družstev mužů a žen, 1. kolo (ASK Děčín) tyč/M/F Děčín 2.70
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 110 m př./Dci/F Ústí nad Labem 15.08
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 300 m př./Dci/F Ústí nad Labem 41.53
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) výška/Dci/F Ústí nad Labem 1.90
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/Dci/B1 3 Ústí nad Labem 24.29
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) 110 m př./Dci/F Ústí nad Labem 15.36
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Dci/F Ústí nad Labem 6.36
25.04.2015 Zahajovací závody 2015 (AK Bílina) 60 m/M/B2 1 Bílina 07.61
25.04.2015 Zahajovací závody 2015 (AK Bílina) dálka/M 4 Bílina 6.00
25.04.2015 Zahajovací závody 2015 (AK Bílina) koule 5kg/Dci 4 Bílina 10.66
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dci/F 7 Praha-Stromovka 1.83
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Dci 9 Praha-Stromovka 4189
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B2 5 Praha-Stromovka 07.64
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dci/F 12 Praha-Stromovka 5.93
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci/F 11 Praha-Stromovka 11.03
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dci/F1 5 Praha-Stromovka 1.84
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/B1 7 Praha-Stromovka 08.87
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Dci/F2 8 Praha-Stromovka 2.60
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci/B1 2 Praha-Stromovka 2:56.23
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) tyč/Dci/F MS Praha-Strahov 2.80
31.01.2015 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) koule 5kg/Dci/F MS Praha-Strahov 09.94
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/M 17 Praha-Stromovka 5.24
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) výška/M 5 Praha-Stromovka 1.82
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/B1 5 Praha-Stromovka 08.84