Karta atleta

Export do excelu
  • Chlád Ondřej
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 04.12.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.82 Jihlava 17.08.2013
60 m 07.61 Pacov 07.06.2014
60 m 07.35 h Praha-Strahov 16.01.2016
100 m 11.56 Jihlava 23.05.2015
150 m 19.14 Jihlava 08.06.2013
150 m 18.30 h Praha - Strahov 13.12.2014
200 m 24.11 Třebíč 02.05.2015
200 m 23.69 h Praha-Strahov 16.01.2016
300 m 40.95 Pacov 01.09.2013
300 m 43.56 h Praha-Strahov 19.01.2013
400 m 52.40 Jihlava 15.09.2015
400 m 53.16 h Praha - Strahov 04.02.2017
800 m 2:09.84 Jihlava 18.09.2016
800 m 2:07.39 h Praha - Strahov 21.01.2017
1000 m 2:58.34 Pardubice 15.09.2012
1000 m 3:00.23 h Praha - Strahov 21.12.2013
1500 m 4:38.93 Atletický stadion Na Stoupách Jihlava 27.09.2016
5000 m 20:04.86 Pacov 20.08.2016
60 m překážek 09.65 Vlašim 24.08.2013
60 m překážek 08.74 h Praha - Strahov 13.12.2014
100 m překážek 15.06 Vlašim 14.06.2014
110 m překážek 16.46 Třebíč 21.05.2017
200 m překážek 28.55 Plzeň 20.09.2014
300 m překážek 41.40 Ostrava 20.06.2015
400 m překážek 57.88 Jihlava 23.09.2017
středoškolský pohár 2457 Jihlava 21.09.2017
pětiboj 2256 Třebíč 28.09.2012
devítiboj 4351 Pacov 07.06.2014
hod diskem 1kg 22.31 Pacov 07.06.2014
hod diskem 1,5kg 21.58 Jihlava 18.09.2016
hod oštěpem 600g 31.18 Pacov 07.06.2014
hod oštěpem 700g 31.53 Jihlava 18.09.2016
hod oštěpem 800g 32.29 Pacov 10.06.2017
hod kriketovým míčkem 52.58 Třebíč 28.09.2012
vrh koulí 4kg 09.52 Pacov 07.06.2014
vrh koulí 5kg 11.38 Pacov 03.09.2016
vrh koulí 6kg 10.31 Třebíč 21.05.2017
vrh koulí 6kg 09.64 h Praha - Strahov 21.01.2017
skok daleký 6.21 Jihlava 23.09.2017
skok daleký 5.76 h Praha-Strahov 17.01.2015
skok o tyči 2.50 Pacov 07.06.2014
skok vysoký 1.65 Třebíč 25.05.2014
skok vysoký 1.60 h Jihlava 02.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2015 Mezinárodní utkání družstev dálka/Dci 8 Eggenfeld 5.43
04.10.2015 Mezinárodní utkání družstev 100 m/Dci/B2 7= Eggenfeld 11.97
20.09.2015 Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/M/F 4 Jihlava 2:12.68
20.09.2015 Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 110 m př./Dci/F Jihlava 18.03
20.09.2015 Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) dálka/M/F Jihlava 5.93
20.09.2015 Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) koule 5kg/Dci/F Jihlava 09.96
15.09.2015 Corny středoškolský atletický pohár - okresní kolo 400 m/M Jihlava 52.40
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m/Dci/R3 4 Liberec 12.21
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m/Dci/FB 4 Liberec 12.26
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) 300 m př./Dci/B1 6 Liberec 42.36
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) dálka/Dci/F 13 Liberec 5.94
29.08.2015 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/B1 2 Pacov 11.94
29.08.2015 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dci/F Pacov 53.49
29.08.2015 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m př./Dci/F Pacov DNF
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B2 1 Praha 23.54
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (A. C. Sparta Praha) 400 m/M/B1 3 Praha 52.85
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/R2 6 Ostrava 41.40
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen (Atletika Jihlava) 100 m/M/R1 3 Jihlava 11.74
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen (Atletika Jihlava) 100 m/M/FB Jihlava 11.64
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen (Atletika Jihlava) 400 m/M/B2 3 Jihlava 53.04
07.06.2015 KP Vysočiny mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Atletika Jihlava) 100 m/Dci/F Jihlava 11.84
07.06.2015 KP Vysočiny mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Atletika Jihlava) 300 m př./Dci/F Jihlava 42.42
31.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova) 100 m/M/R3 3 Praha-Eden 11.96
31.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova) 100 m/M/F2 5 Praha-Eden 12.05
31.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova) 200 m/M/B2 2 Praha-Eden 24.13
31.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova) 400 m/M/B2 3 Praha-Eden 53.52
23.05.2015 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 100 m/Dci/B1 1 Jihlava 11.56
23.05.2015 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 400 m/Dci/B1 1 Jihlava 53.44
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/M/R4 3 Praha 11.80
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/M/FB Praha 11.73
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/M/B4 Praha DNP
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/M/B1 5 Praha 54.42
02.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dci/B1 1 Třebíč 24.11
02.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 300 m př./Dci/F Třebíč 42.07
02.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) dálka/Dci/F Třebíč 5.82
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dci/B1 2 Praha-Strahov 24.76
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m př./Dci/B1 3 Praha-Strahov 09.33
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) dálka/Dci/F 4 Praha-Strahov 5.76