Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Tadeáš
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Stehlík Petr
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Koule 544 893
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.21 Bílina 27.04.2013
60 m 07.90 h Praha-Strahov 08.02.2015
100 m 13.16 Meziboří 08.05.2014
150 m 20.24 Bílina 02.09.2014
150 m 20.10 h Praha-Strahov 26.01.2014
300 m 58.21 Bílina 30.04.2011
800 m 3:35.87 Bílina 07.05.2011
60 m překážek 14.95 Bílina 07.05.2011
středoškolský pohár 1712 Atletický stadion Velebudice 18.09.2018
pětiboj 0567 Bílina 07.05.2011
hod diskem 1kg 36.64 Lovosice 13.05.2014
hod diskem 1,5kg 47.62 Bílina 18.06.2016
hod diskem 1,75kg 48.25 Praha-Juliska 23.06.2018
hod diskem 2kg 50.84 Praha - Juliska 24.08.2019
hod kladivem 4kg 34.87 Praha 13.09.2014
hod kladivem 5kg 47.79 Bílina 18.06.2016
hod kladivem 6kg 43.91 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
hod oštěpem 600g 45.37 Vlašim 14.06.2014
hod oštěpem 700g 47.26 Ostrava 24.09.2016
hod oštěpem 800g 53.10 Stará Boleslav 03.06.2017
hod kriketovým míčkem 54.59 Bílina 18.09.2012
vrh koulí 3kg 10.03 Bílina 18.09.2012
vrh koulí 3kg 09.25 h Praha-Strahov 05.02.2012
vrh koulí 4kg 15.55 Meziboří 12.05.2015
vrh koulí 4kg 14.80 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
vrh koulí 5kg 20.11 Atletický stadion Velebudice 18.09.2018
vrh koulí 5kg 15.59 h Praha-Stromovka 20.02.2016
vrh koulí 6kg 18.51 Vyškov 16.06.2018
vrh koulí 6kg 16.97 h Praha - Strahov 13.01.2018
vrh koulí 7,26kg 16.02 Kolín 19.05.2018
vrh koulí 7,26kg 16.81 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok daleký 5.41 Bílina 07.09.2014
skok daleký 5.37 h Praha - Strahov 13.12.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 7,26kg 16.81 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2015 Krajské finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Teplice) koule 5kg/Dci Bílina 13.84
16.09.2015 Okresní kolo CORNY Středoškolského poháru (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Litvínov) dálka/J 4 Meziboří 5.41
16.09.2015 Okresní kolo CORNY Středoškolského poháru (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Litvínov) koule 5kg/J Meziboří 13.72
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 7,26kg/M/F 8 Bílina 10.70
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 2kg/M/F 9 Bílina 28.48
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 800g/M/F 9 Bílina 42.12
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) koule 5kg/Dci/F 5 Ostrava 14.15
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) disk 1,5kg/Dci/F 15 Ostrava 28.06
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) koule 7,26kg/M/F 10 Mladá Boleslav 10.05
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) disk 2kg/M/F 9 Mladá Boleslav 29.37
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) oštěp 800g/M/F 8 Mladá Boleslav 38.94
07.06.2015 Kontrolní závody (ASK Lovosice) koule 5kg/Dci Lovosice 13.22
07.06.2015 Kontrolní závody (ASK Lovosice) disk 1,5kg/Dci Lovosice 34.15
07.06.2015 Kontrolní závody (ASK Lovosice) oštěp 700g/Dci Lovosice 40.34
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) koule 7,26kg/M/F 9 Děčín 09.83
06.06.2015 Krajský přebor mužů a žen (ASK Děčín) oštěp 700g/M/F MS Děčín 43.46
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) disk 1,5kg/Dci/F Bílina 37.12
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) kladivo 5kg/Dci/F Bílina 33.37
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) koule 7,26kg/M 11 Kladno 09.79
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) disk 2kg/M 8 Kladno 29.12
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) oštěp 800g/M Kladno 41.84
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) koule 7,26kg/M/F 8 Liberec 10.57
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) oštěp 800g/M/F 6 Liberec 35.65
15.05.2015 Krajský přebor družstev mužů a žen, 1. kolo (ASK Děčín) koule 7,26kg/M/F Děčín 11.19
15.05.2015 Krajský přebor družstev mužů a žen, 1. kolo (ASK Děčín) oštěp 800g/M/F 4 Děčín 43.49
12.05.2015 Pohár rozhlasu - okresní kolo (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Chemopetrol Litvínov ) dálka/Žci Meziboří 5.31
12.05.2015 Pohár rozhlasu - okresní kolo (SVČ Most, OR ASŠK Most, AK Chemopetrol Litvínov ) koule 4kg/Žci Meziboří 15.55
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) koule 5kg/Dci/F Ústí nad Labem 13.26
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) disk 1,5kg/Dci/F Ústí nad Labem 29.34
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 700g/Dci/F Ústí nad Labem 41.76
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Dci/F 5 Ústí nad Labem 5.34
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) koule 5kg/Dci/F Ústí nad Labem 13.55
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) oštěp 700g/Dci/F Ústí nad Labem 36.45
25.04.2015 Zahajovací závody 2015 (AK Bílina) koule 5kg/Dci Bílina 13.63
25.04.2015 Zahajovací závody 2015 (AK Bílina) disk 1,5kg/Dci Bílina NM
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci/F 5 Praha-Stromovka 13.86
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R08 3 Praha-Strahov 07.90
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) koule 5kg/Dci Praha-Strahov 12.00
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci/F Praha-Stromovka 13.44
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 13.00