Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Duchan
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1351 909
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 Pacov 11.05.2014
60 m 08.05 h Praha 17.12.2014
100 m 11.95 Třebíč 12.05.2018
150 m 19.13 Třebíč 07.09.2014
150 m 18.85 h Praha 17.12.2014
200 m 24.91 h Praha - Strahov 21.01.2017
200 m 23.32 Stará Boleslav 23.06.2019
300 m 36.58 Praha - Eden 31.05.2018
300 m 37.12 h Praha - Strahov 17.01.2020
400 m 49.95 Praha - Eden 08.06.2019
400 m 50.76 h Praha - Stromovka 01.02.2020
500 m 1:07.17 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:23.43 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 1:54.02 h Ostrava 16.02.2019
800 m 1:54.81 Praha - Juliska 03.06.2019
1000 m 2:41.81 Třebíč 17.04.2016
1500 m 4:14.55 Praha - Eden 28.09.2018
1500 m 4:02.97 h Praha - Stromovka 02.02.2019
sprintérský trojboj 1242 Pacov 13.07.2013
Přespolní běh mílaři 16:36 Dlouhoňovice 25.11.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.34 Jihlava 23.05.2015
200 m 24.94 h Praha-Stromovka 31.01.2015
200 m 24.55 Jihlava 27.06.2015
400 m 55.57 h Jablonec nad Nisou 14.03.2015
400 m 52.79 Jihlava 23.09.2015
800 m 2:04.05 h Praha-Stromovka 14.02.2015
800 m 2:03.10 Olomouc 12.09.2015
1500 m 4:30.64 Eggenfeld 04.10.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2015 Mezinárodní utkání družstev 1500 m/Dci Eggenfeld 4:30.64
23.09.2015 Corny středoškolský atletický pohár - krajské kolo 400 m/M Jihlava 52.79
23.09.2015 Corny středoškolský atletický pohár - krajské kolo 1500 m/M Jihlava 4:37.05
20.09.2015 Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/M/F Jihlava 2:07.12
12.09.2015 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/J/F MB Olomouc 2:03.10
05.09.2015 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B3 MB Břeclav 54.45
05.09.2015 4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B1 MB Břeclav 2:03.66
29.08.2015 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/B2 4 Pacov 13.10
29.08.2015 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dci/F Pacov 53.39
29.08.2015 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Dci/F Pacov 4:49.44
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B3 3 Pacov 55.03
22.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/M/B1 4 Pacov 2:04.31
01.08.2015 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B2 3 Pacov 57.55
01.08.2015 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F 7 Pacov 4:31.40
27.06.2015 3. kolo KPD dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava) 100 m/Dci/F 5 Jihlava 12.44
27.06.2015 3. kolo KPD dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava) 200 m/Dci/F Jihlava 24.55
27.06.2015 3. kolo KPD dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava) 800 m/Dci/F Jihlava 2:12.62
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/R3 6 Ostrava 2:03.29
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m/M/B2 4 Sušice 55.12
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/M/B2 5 Sušice 2:12.45
07.06.2015 KP Vysočiny mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Atletika Jihlava) 200 m/Dci/F Jihlava DNS
07.06.2015 KP Vysočiny mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Atletika Jihlava) 400 m/Dci/F Jihlava 54.78
23.05.2015 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 100 m/Dci/B1 2 Jihlava 12.34
23.05.2015 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 400 m/Dci/B1 2 Jihlava 54.22
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 400 m/M/B2 5 Klatovy 54.49
16.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 800 m/M/B1 5 Klatovy 2:05.40
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B2 MS Kolín 54.37
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci/F MS Kolín 2:08.69
02.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Dci/B2 1 Třebíč 12.39
02.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dci/B1 2 Třebíč 24.65
02.05.2015 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Dci/F Třebíč 2:07.24
14.03.2015 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B 3 Jablonec nad Nisou 55.57
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/R1 3 Praha-Stromovka 2:04.05
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/B3 5 Praha-Stromovka 24.94
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/B1 4 Praha-Stromovka 2:08.01
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dci/B5 2 Praha-Strahov 25.34
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 400 m/Dci/B1 2 Praha-Strahov 56.63
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 800 m/Dci/F Praha-Strahov 2:06.76
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 400 m/Dci/B2 1 Praha-Strahov 56.35
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 800 m/Dci/F Praha-Strahov 2:10.31