Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Veselý
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h Český Brod 14.02.2015
60 m 07.87 Kolín 20.05.2014
60 m 07.54 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 12.24 Praha - Juliska 11.05.2019
150 m 18.33 Praha 29.06.2016
200 m 26.25 Praha 09.09.2015
300 m 45.99 h Praha-Strahov 16.02.2013
300 m 41.19 Vlašim 11.05.2014
400 m 58.31 Praha - Juliska 10.10.2015
1000 m 4:03.57 Kolín 07.05.2013
1000 m 3:06.29 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
1500 m 5:11.91 Praha - Juliska 10.10.2015
60 m překážek (0.91) 10.61 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
110 m překážek (0.91) 20.89 Praha - Juliska 10.10.2015
skok vysoký 1.60 Kolín 08.05.2015
skok vysoký 1.66 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
skok o tyči 2.50 Praha - Juliska 10.10.2015
skok o tyči 2.00 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
skok daleký 5.47 h Český Brod 14.02.2015
skok daleký 4.64 Praha - Juliska 10.10.2015
vrh koulí 4kg 12.28 h Jablonec nad Nisou 01.03.2014
vrh koulí 4kg 13.40 Stará Boleslav 20.04.2014
vrh koulí 5kg 13.87 h Praha-Stromovka 06.02.2016
vrh koulí 5kg 14.74 Ostrava 24.09.2016
vrh koulí 6kg 13.72 h Ostrava 18.02.2017
vrh koulí 6kg 14.47 Praha - Juliska 09.05.2018
vrh koulí 7,26kg 13.43 h Praha - Stromovka 02.02.2019
vrh koulí 7,26kg 13.54 Praha - Juliska 11.05.2019
hod diskem 1kg 34.55 Beroun 05.09.2014
hod diskem 1,5kg 40.17 Praha - Eden 03.06.2016
hod diskem 1,75kg 41.64 Praha - Juliska 09.05.2018
hod diskem 2kg 38.45 Třebíč 18.05.2019
hod kladivem 5kg 21.78 Ostrava 24.09.2016
hod kladivem 6kg 43.68 Praha - Eden 28.08.2018
hod kladivem 7,26kg 35.80 Praha - Eden 08.06.2019
hod oštěpem 600g 37.31 Vlašim 11.05.2014
hod oštěpem 700g 41.76 Jablonec nad Nisou 02.05.2015
hod oštěpem 800g 44.96 Praha - Eden 29.08.2017
hod břemenem 12kg 10.40 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
hod břemenem 14kg 10.08 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
středoškolský pohár 0583 Tišnov 20.09.2017
sedmiboj hala [Dci] 3463 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
desetiboj [Dci] 4222 Praha - Juliska 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.4 h Český Brod 14.02.2015
60 m 08.12 h Praha-Strahov 10.01.2015
100 m 12.39 Jablonec nad Nisou 02.05.2015
200 m 26.25 Praha 09.09.2015
400 m 58.31 Praha - Juliska 10.10.2015
1500 m 5:11.91 Praha - Juliska 10.10.2015
110 m překážek (0.91) 20.89 Praha - Juliska 10.10.2015
skok vysoký 1.65 h Český Brod 14.03.2015
skok vysoký 1.60 Kolín 08.05.2015
skok o tyči 2.50 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 5.47 h Český Brod 14.02.2015
skok daleký 4.64 Praha - Juliska 10.10.2015
vrh koulí 5kg 11.77 h Praha-Strahov 10.01.2015
vrh koulí 5kg 13.69 Kolín 08.05.2015
hod diskem 1,5kg 34.06 Kolín 08.05.2015
hod oštěpem 600g 35.25 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 700g 41.76 Jablonec nad Nisou 02.05.2015
desetiboj [Dci] 4222 Praha - Juliska 10.10.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.11.2015 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m/M Český Brod 07.7
14.11.2015 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok vysoký/M Český Brod 1.61
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/Dci/B3 2 Praha - Juliska 12.45
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/Dci/B3 4 Praha - Juliska 58.31
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/Dci/B1 5 Praha - Juliska 5:11.91
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 110 m překážek (0.91)/Dci/B4 6 Praha - Juliska 20.89
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Dci/F Praha - Juliska 1.54
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok o tyči/Dci/F Praha - Juliska 2.50
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Dci/F 26 Praha - Juliska 4.64
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 5kg/Dci/F 4 Praha - Juliska 12.66
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod diskem 1,5kg/Dci/F 10 Praha - Juliska 27.35
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 600g/Dci/F 12 Praha - Juliska 35.25
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj [Dci]/Dci/F 21 Praha - Juliska 4222
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) 100 m/M/B3 6 Praha 12.76
09.09.2015 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka) 200 m/M/B5 5 Praha 26.25
02.09.2015 2. kolo MPD mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 5kg/Dci/F MS Praha 12.73
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B3 Stará Boleslav DNP
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci/F Stará Boleslav 12.34
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci/F Stará Boleslav 33.26
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci/F 8 Stará Boleslav 39.07
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci/F 7 Kolín 1.60
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci/F Kolín 13.69
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci/F 4 Kolín 34.06
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci/F 6 Kolín 39.25
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Dci/B1 6 Jablonec nad Nisou 12.39
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 5kg/Dci/F Jablonec nad Nisou 12.70
02.05.2015 Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod oštěpem 700g/Dci/F 5 Jablonec nad Nisou 41.76
14.03.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m/Dci Český Brod 07.7
14.03.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/Dci Český Brod 5.16
14.03.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok vysoký/Dci Český Brod 1.65
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci/F 16 Praha-Stromovka 10.94
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 60 m/Dci Český Brod 07.5
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) 50 m/Dci Český Brod 06.4
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok daleký/Dci Český Brod 5.47
14.02.2015 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod,o.s.) skok vysoký/Dci Český Brod 1.56
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dci/B4 3 Praha-Strahov 08.12
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok vysoký/Dci/F 8 Praha-Strahov 1.55
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) vrh koulí 5kg/Dci/F 5 Praha-Strahov 11.77