Karta atleta

Export do excelu
  • Jahnická Natalie
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.1 h Chrudim 09.01.2013
60 m 08.35 Pardubice 20.05.2014
60 m 08.1 h Pardubice 25.01.2014
100 m 13.23 Pardubice 31.05.2014
150 m 20.89 Stará Boleslav 24.05.2013
150 m 20.26 h Praha-Stromovka 08.03.2014
200 m 27.96 Pardubice 30.05.2015
200 m 27.93 h Praha-Stromovka 16.02.2016
800 m 2:47.75 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
800 m 2:53.06 h Praha-Stromovka 07.02.2014
60 m překážek 10.53 Třinec 07.07.2012
60 m překážek 09.2 h Pardubice 25.01.2014
100 m překážek 15.36 Litomyšl 19.06.2016
200 m překážek 31.57 Pardubice 25.05.2014
pětiboj 2592 Třinec 07.07.2012
pětiboj hala 2737 h Praha-Stromovka 07.02.2014
sedmiboj 3737 Stará Boleslav 24.05.2013
hod diskem 0,75kg 24.67 Litomyšl 22.06.2014
hod oštěpem 500g 38.59 Pardubice 10.05.2015
hod oštěpem 600g 31.91 Ústí nad Orlicí 22.08.2015
hod kriketovým míčkem 49.77 Chrudim 16.05.2012
vrh koulí 3kg 11.18 Pardubice 07.05.2016
vrh koulí 3kg 10.85 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok daleký 5.30 Kolín 30.06.2016
skok daleký 5.36 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok o tyči 1.58 Chrudim 20.06.2012
skok o tyči 1.50 h Chrudim 08.02.2012
skok vysoký 1.44 Stará Boleslav 24.05.2013
skok vysoký 1.35 h Chrudim 25.02.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž/B2 4 Ústí nad Orlicí 28.41
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Ž 7 Ústí nad Orlicí 2:47.75
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Dky/B2 3 Ústí nad Orlicí 17.02
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Ž 11 Ústí nad Orlicí 1.30
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Ž 5 Ústí nad Orlicí 4.83
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 3kg/Dky 5 Ústí nad Orlicí 10.57
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Dky Ústí nad Orlicí 33.56
03.10.2015 71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj/Dky Ústí nad Orlicí 3714
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Dky 10 Olomouc 4.72
26.09.2015 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 7 Olomouc 32.35
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m př./Dky/B2 MB Liberec 17.55
13.09.2015 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec o.s.) oštěp 500g/Dky/F MB Liberec 32.64
05.09.2015 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m př./Dky/B2 Nové Město nad Metují DNF
05.09.2015 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) dálka/Dky/F 10 Nové Město nad Metují 4.63
05.09.2015 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) oštěp 500g/Dky/F 5 Nové Město nad Metují 32.09
22.08.2015 4. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Ž 6 Ústí nad Orlicí 4.84
22.08.2015 4. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/Ž Ústí nad Orlicí 31.91
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Dky/F Ostrava DNS
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m př./Dky/R2 6 Ostrava 15.64
13.06.2015 3. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m př./Dky/B1 MB Čáslav 15.92
13.06.2015 3. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) dálka/Ž 9 Čáslav 4.79
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m př./Dky/F Pardubice 16.43
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Dky/F Pardubice 5.04
06.06.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 500g/Dky/F Pardubice 38.30
30.05.2015 2. kolo II. ligy žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Ž/B3 2 Pardubice 27.96
30.05.2015 2. kolo II. ligy žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Ž/F 11 Pardubice 4.63
30.05.2015 2. kolo II. ligy žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Ž/F Pardubice 31.10
23.05.2015 KP OPEN mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 100 m př./Dky/F Pardubice 16.28
23.05.2015 KP OPEN mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Ž/F 10 Pardubice 4.77
23.05.2015 KP OPEN mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 500g/Dky/F Pardubice 35.23
16.05.2015 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B2 4 Jičín 28.17
16.05.2015 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín) dálka/Ž 6 Jičín 4.86
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/R2 1 Pardubice 13.43
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/FA 5 Pardubice 13.51
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Dky/F Pardubice NM
10.05.2015 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 500g/Dky/F Pardubice 38.59
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 Kolín DNS
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky/F Kolín 5.14
03.05.2015 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky/F Kolín 36.86
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/R1 7 Praha-Stromovka 09.67
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R1 2 Jablonec nad Nisou 08.47
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Ž/F Jablonec nad Nisou DNP
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B 2 Jablonec nad Nisou 09.63
01.02.2015 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 4.94
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky 5 Praha-Stromovka 10.75
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B2 5 Praha-Stromovka 08.36
27.01.2015 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B3 5 Praha-Stromovka 28.23
24.01.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích 800 m/Dky 9 Olomouc 3:04.07
24.01.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích 60 m př./Dky/B2 3 Olomouc 09.71
24.01.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích výška/Dky 11= Olomouc 1.29
24.01.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích dálka/Dky 5 Olomouc 4.65
24.01.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích koule 3kg/Dky Olomouc 10.68
24.01.2015 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích pětiboj h/Dky 8 Olomouc 2534
20.01.2015 3. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž 8 Praha-Stromovka 5.06
20.01.2015 3. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B1 6 Praha-Stromovka 09.48
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dky/B2 5 Jablonec nad Nisou 11.30
13.01.2015 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Dky/F Jablonec nad Nisou 5.05