Karta atleta

Export do excelu
  • Heřmánková Bára
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.5 Most 27.05.2014
60 m 08.71 h Chemnitz 06.12.2013
100 m 13.84 Bílina 02.06.2015
150 m 21.03 Bílina 11.05.2013
150 m 21.22 h Praha-Strahov 26.01.2014
200 m 29.56 Bílina 18.08.2018
200 m 28.90 h Praha-Strahov 01.02.2014
300 m 45.00 Lovosice 08.06.2014
400 m 63.64 Kladno 31.05.2014
400 m 64.96 h Praha-Strahov 17.01.2015
600 m 1:49.30 Pardubice 15.09.2012
800 m 2:30.00 Bílina 29.05.2012
800 m 2:28.27 h Praha-Stromovka 08.12.2012
1000 m 3:24.99 Bílina 28.04.2012
60 m překážek 11.44 Meziboří 10.06.2012
60 m překážek 10.41 h Praha-Strahov 08.02.2015
100 m překážek 17.09 Ústí nad Labem 10.05.2015
200 m překážek 33.28 Lovosice 08.06.2014
300 m překážek 48.66 Ústí nad Labem 10.05.2015
400 m překážek 69.83 Praha - Eden 28.05.2016
pětiboj 2207 Bílina 19.05.2012
sedmiboj 3275 Bílina 26.04.2014
hod kladivem 4kg 10.18 Děčín 29.09.2019
hod oštěpem 500g 15.42 Bílina 26.04.2014
hod kriketovým míčkem 32.25 Bílina 19.05.2012
vrh koulí 3kg 06.75 Bílina 26.04.2014
skok daleký 4.67 Bílina 25.04.2015
skok daleký 4.71 h Praha-Strahov 17.01.2015
skok vysoký 1.51 Bílina 26.04.2014
skok vysoký 1.43 h Ústí nad Labem 30.11.2016
Přespolní běh 0:09:21 Bílina-Kyselka, lázeňský park 22.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2015 Vánoční laťka (ASK Elna Počerady) výška/Dky 4 Louny 1.40
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 100 m/Dky/R1 4 Děčín 13.87
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 100 m/Dky/FA 6 Děčín 14.04
03.09.2015 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva (ASK Děčín) 100 m př./Dky/B1 2 Děčín 18.05
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m př./Ž/B2 4 Bílina 18.61
23.08.2015 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m př./Ž/F 4 Bílina 73.44
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m př./Ž/B1 4 Mladá Boleslav 18.12
13.06.2015 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m př./Ž/B1 3 Mladá Boleslav 71.01
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 100 m/Dky/R1 3 Bílina 13.84
02.06.2015 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (AK Bílina) 300 m př./Dky/B 3 Bílina 50.25
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/B1 5 Kladno 18.21
30.05.2015 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 400 m př./Ž/B1 2 Kladno 71.43
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 400 m/Ž/B2 5 Liberec 65.77
17.05.2015 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 400 m př./Ž/F Liberec 73.04
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m př./Dky/F 5 Ústí nad Labem 17.09
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 300 m př./Dky/F Ústí nad Labem 48.66
10.05.2015 Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Dky/F 5 Ústí nad Labem 4.80
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) 200 m/Dky/B2 1 Ústí nad Labem 28.38
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m př./Dky/F Ústí nad Labem 17.34
06.05.2015 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Dky/F 4 Ústí nad Labem 4.84
25.04.2015 Zahajovací závody 2015 (AK Bílina) dálka/Ž Bílina 4.67
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 65.09
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B2 1 Praha-Strahov 10.41
08.02.2015 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) dálka/Ž/F 26 Praha-Strahov 4.39
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/B1 5 Praha-Stromovka 66.50
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 400 m/Dky/B2 1 Praha-Strahov 64.96
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) dálka/Dky/F 8 Praha-Strahov 4.71