Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Dyrynková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šimánek Jindřich
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 1128 970
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Brno 08.09.2014
60 m 08.35 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 13.32 Praha-Eden 10.08.2019
150 m 20.55 Praha-Eden 06.05.2016
150 m 20.06 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 27.15 Kolín 01.06.2018
200 m 26.79 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 44.71 Praha - Děkanka 02.05.2017
300 m 44.44 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 63.88 Praha-Eden 10.08.2019
600 m 1:48.76 Stará Boleslav 21.05.2013
800 m 2:36.99 h Praha - Stromovka 08.02.2019
800 m 2:35.60 Zlín 31.05.2019
1500 m 5:57.14 Praha-Eden 10.08.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.32 h Praha-Strahov 15.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 09.92 Kladno 16.09.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.07 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.23 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m překážek (0.84) 08.78 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 14.90 Bílina 18.06.2016
100 m překážek (0.84) 14.55 Praha - Eden 08.06.2019
200 m překážek (0.76) 31.36 Plzeň 20.09.2014
300 m překážek 48.13 Praha-Eden 06.05.2016
300 m překážek (0.76) 47.45 Ostrava 24.09.2016
400 m překážek (0.76) 66.77 Stará Boleslav 23.06.2019
skok vysoký 1.50 Kladno - Sletiště 19.05.2015
skok vysoký 1.59 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok o tyči 2.20 h Praha - Strahov 07.12.2013
skok o tyči 2.10 Praha-Eden 10.08.2019
skok daleký 5.07 Zlín 31.05.2019
skok daleký 5.19 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 3kg 10.00 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 3kg 10.55 Praha - Eden 03.06.2016
vrh koulí 4kg 09.07 Praha-Eden 10.08.2019
vrh koulí 4kg 09.42 h Praha - Stromovka 01.02.2020
hod diskem 1kg 25.83 Praha-Eden 10.08.2019
hod oštěpem 500g 30.63 Praha 12.07.2014
hod oštěpem 600g 28.78 Olomouc 26.05.2017
hod kriketovým míčkem 40.23 Třinec 07.07.2012
pětiboj 2528 Kladno - Sletiště 25.05.2012
pětiboj hala [Zky] 2916 h Praha-Stromovka 07.02.2014
pětiboj hala [Dky] 2976 h Praha-Stromovka 12.02.2016
pětiboj hala [Z] 3304 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4134 Praha 12.07.2014
sedmiboj [Dky] 3859 Praha-Eden 20.05.2016
sedmiboj [Z] 4069 Kolín 01.06.2018
Přespolní běh 00:05:02 Střelské Hoštice 24.03.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.73 h Praha-Strahov 17.01.2015
100 m 13.76 Mladá Boleslav 23.05.2015
200 m 27.99 Beroun 14.06.2015
800 m 2:41.06 h Praha-Stromovka 06.02.2015
800 m 2:44.69 Praha - Juliska 10.10.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 09.30 h Praha-Stromovka 31.01.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 15.43 Stará Boleslav 06.06.2015
100 m překážek (0.84) 15.81 Beroun 14.06.2015
300 m překážek (0.76) 48.85 Stará Boleslav 06.06.2015
skok vysoký 1.46 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok vysoký 1.50 Kladno - Sletiště 19.05.2015
skok daleký 4.86 h Praha-Strahov 10.01.2015
skok daleký 4.53 Kolín 08.05.2015
vrh koulí 3kg 09.73 h Praha-Strahov 17.01.2015
vrh koulí 3kg 09.72 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 500g 27.86 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 600g 27.97 Kolín 26.08.2015
pětiboj hala [Dky] 2944 h Praha-Stromovka 06.02.2015
sedmiboj [Dky] 3777 Praha - Juliska 10.10.2015

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 200 m/Dky/B1 4 Praha - Juliska 28.39
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Dky/B 5 Praha - Juliska 2:44.69
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Praha - Juliska 15.57
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Dky/F Praha - Juliska 1.38
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Dky/F 5 Praha - Juliska 4.59
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Dky/F Praha - Juliska 09.72
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 500g/Dky/F 4 Praha - Juliska 27.86
10.10.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) sedmiboj [Dky]/Dky/F 5 Praha - Juliska 3777
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.76)/Dky/F MB Kolín 48.96
26.08.2015 3. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a OPEN závod pro kategorie dospělých (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Jky/F 4 Kolín 27.97
22.08.2015 4. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (AK Škoda Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 8 Plzeň 16.60
20.06.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 5 Ostrava 15.65
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m/Ž/B6 2 Beroun 27.99
14.06.2015 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 4 Beroun 15.81
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F MB Stará Boleslav 15.43
06.06.2015 Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 MB Stará Boleslav 48.85
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R1 5 Třebíč 13.79
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 3 Třebíč 16.18
30.05.2015 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 600g/Ž/F 17 Třebíč 27.43
23.05.2015 Krajský přebor juniorů, dorostu a staršího žactva (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/Dky/F 4 Mladá Boleslav 13.76
23.05.2015 Krajský přebor juniorů, dorostu a staršího žactva (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Mladá Boleslav 15.49
19.05.2015 XXXXVII. ročník Poháru rozhlasu 2015 Krajské finále mladšího a staršího žactva (A.C.TEPO Kladno, SGAGY, 1.ZŠ A) skok vysoký/Žky/F1 Kladno - Sletiště 1.50
19.05.2015 XXXXVII. ročník Poháru rozhlasu 2015 Krajské finále mladšího a staršího žactva (A.C.TEPO Kladno, SGAGY, 1.ZŠ A) skok daleký/Žky/F1 4 Kladno - Sletiště 4.55
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 3 Stará Boleslav 15.92
16.05.2015 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Ž/F 17 Stará Boleslav 4.43
12.05.2015 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 6 Praha 16.32
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Kolín 16.53
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Kolín 50.98
08.05.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dky/F 13 Kolín 4.53
14.02.2015 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 5 Praha-Stromovka 09.42
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Dky]/Dky/F 15 Praha-Stromovka 2944
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 6 Praha-Stromovka 09.47
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky/F 11= Praha-Stromovka 1.46
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 11 Praha-Stromovka 09.71
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky/F 15 Praha-Stromovka 4.71
06.02.2015 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B1 7 Praha-Stromovka 2:41.06
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 2 Praha-Stromovka 09.39
31.01.2015 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FA 5 Praha-Stromovka 09.30
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 3 Praha-Stromovka 09.48
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) skok vysoký/Dky/F 3= Praha-Stromovka 1.45
24.01.2015 Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/Dky/F 10 Praha-Stromovka 4.44
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dky/R1 5 Praha-Strahov 08.73
17.01.2015 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Dky/F 6 Praha-Strahov 09.73
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Praha-Strahov 09.37
10.01.2015 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) skok daleký/Dky/F Praha-Strahov 4.86