Karta atleta

Export do excelu
  • Kašpárek Kryštof
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.97 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 07.27 Břeclav 06.09.2015
60 m 07.12 h Olomouc 28.01.2017
100 m 11.17 Břeclav 21.05.2016
150 m 17.23 Vyškov 09.05.2015
200 m 22.72 Hodonín 13.06.2015
200 m 22.92 h Praha-Stromovka 20.02.2016
300 m 35.70 Plzeň 15.06.2015
300 m 36.35 h Praha 28.11.2015
400 m 51.05 Třinec 10.09.2016
500 m 1:08.75 h Bratislava 12.12.2015
800 m 2:38.33 Zlín 05.06.2013
60 m překážek 10.19 Zlín 05.06.2013
pětiboj 2039 Zlín 05.06.2013
hod kriketovým míčkem 58.43 Brno 10.09.2013
skok daleký 5.49 Uherské Hradiště 24.06.2013
skok daleký 6.01 h Olomouc 30.01.2015
trojskok 12.51 Uherské Hradiště 13.05.2017
skok vysoký 1.45 h Otrokovice 27.02.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B2 3 Ostrava 51.69
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/B3 MB Třinec 51.05
03.09.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Olomouc) 400 m/M/B3 1 Olomouc 53.02
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B1 1 Břeclav 11.17
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B1 Břeclav DNS
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/B1 4 Vyškov 11.67
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B4 1 Vyškov 23.16
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Dci/B1 Olomouc DNS
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Dci/B1 Olomouc DNS
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/M/B1 2 Přerov 36.11
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R3 4 Praha-Stromovka 07.27
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R1 2 Praha-Stromovka 22.92
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 60 m/M/R5 2 Bratislava 07.27
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 60 m/M/FB Bratislava 07.23
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 200 m/Dci/B7 1 Bratislava 23.23
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žci/R1 MS Olomouc 07.38
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žci/FD MS Olomouc 07.28
16.01.2016 1. olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/M/R1 4 Olomouc 07.35
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m/J/B1 5 Ostrava 07.21
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 200 m/J/B3 2 Ostrava 23.18