Karta atleta

Export do excelu
  • Roman Babica
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 29.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.44 Praha - Děkanka 30.06.2016
60 m 07.35 h Ostrava 18.02.2017
100 m 11.47 Praha - Eden 29.08.2017
150 m 18.21 Praha 05.06.2015
150 m 18.55 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 25.11 Praha - Děkanka 30.06.2016
200 m 24.04 h Praha - Stromovka 04.02.2017
300 m 43.15 Praha 27.04.2015
300 m 40.90 h Praha-Strahov 22.01.2016
600 m 2:07.45 Praha 24.04.2013
1000 m 3:50.91 Praha - Juliska 10.10.2015
60 m překážek (0.76) 11.13 Praha 18.06.2013
60 m překážek (0.84) 09.23 h Praha-Stromovka 05.12.2015
100 m překážek (0.84) 14.86 Praha - Juliska 10.10.2015
110 m překážek (0.91) 15.50 Kolín 08.05.2017
300 m překážek (0.84) 44.30 Praha - Děkanka 14.06.2016
skok vysoký 1.74 Praha-Jeseniova 19.05.2016
skok o tyči 2.40 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 5.91 Bílina 14.05.2016
skok daleký 5.85 h Praha - Strahov 10.02.2017
vrh koulí 3kg 07.27 Praha 24.04.2013
vrh koulí 4kg 08.79 Praha - Juliska 10.10.2015
hod diskem 1kg 29.57 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 600g 33.60 Praha - Juliska 10.10.2015
devítiboj 3997 Praha - Juliska 10.10.2015
sprintérský trojboj 2004 Praha - Děkanka 30.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.69 h Praha-Stromovka 26.01.2016
60 m 07.44 Praha - Děkanka 30.06.2016
100 m 11.62 Kladno 11.09.2016
200 m 25.09 h Praha-Stromovka 16.02.2016
200 m 25.11 Praha - Děkanka 30.06.2016
300 m 40.90 h Praha-Strahov 22.01.2016
300 m překážek (0.84) 44.30 Praha - Děkanka 14.06.2016
skok vysoký 1.74 Praha-Jeseniova 19.05.2016
skok daleký 5.91 Bílina 14.05.2016
sprintérský trojboj 2004 Praha - Děkanka 30.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R3 4 Kladno 11.62
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FB 4 Kladno 11.64
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dci 19 Kladno 5.68
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B1 5 Praha-Juliska 11.82
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci/F 7 Praha-Juliska 5.88
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B2 2 Praha - Děkanka 11.81
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 6 Praha - Děkanka 46.29
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B4 1 Praha - Děkanka 07.44
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B4 2 Praha - Děkanka 11.88
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B4 6 Praha - Děkanka 25.11
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M 12 Praha - Děkanka 2004
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B1 4 Praha - Děkanka 11.77
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B4 1 Praha - Děkanka 44.30
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R3 2 Praha - Eden 11.67
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA 6 Praha - Eden 11.83
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dci/F 6= Praha - Eden 1.65
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci/F 4 Praha - Eden 5.89
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m/M/R3 3 Praha - Eden 11.86
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/M/F 9 Praha - Eden 5.87
19.05.2016 Pohár rozhlasu obvodní kolo (SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Žci/F Praha-Jeseniova 1.74
19.05.2016 Pohár rozhlasu obvodní kolo (SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Žci/F Praha-Jeseniova 5.84
19.05.2016 Pohár rozhlasu obvodní kolo (SK ZŠ Jeseniova) pohár rozhlasu/Žci Praha-Jeseniova
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R3 3 Bílina 11.80
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/M/F 8 Bílina 5.91
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 100 m/Dci/B5 1 Praha–Podvinný Mlýn 11.87
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Dci/F Praha–Podvinný Mlýn 6.01
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B4 3 Praha - Eden 07.65
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B14 4 Praha-Stromovka 25.09
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R4 5 Praha-Stromovka 07.73
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/FB Praha-Stromovka DNS
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B7 5 Praha-Stromovka 26.01
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B9 4 Praha-Stromovka 07.69
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B9 4 Praha-Strahov 40.90
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B14 1 Praha-Stromovka 07.74