Karta atleta

Export do excelu
  • Jánoš Vít
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.51 Uherské Hradiště 23.08.2017
60 m 07.41 Uherské Hradiště 15.08.2018
60 m 07.44 h Bratislava 07.02.2015
100 m 11.55 Olomouc 08.05.2016
150 m 17.67 Uherské Hradiště 15.08.2018
150 m 18.12 h Bratislava 07.02.2015
200 m 23.30 Olomouc 08.05.2016
200 m 23.95 h Ostrava 06.02.2016
300 m 38.52 Uherské Hradiště 04.05.2016
400 m 53.86 Vyškov 14.05.2016
sprintérský trojboj 2008 Uherské Hradiště 28.09.2015
skok vysoký 1.54 h Otrokovice 22.01.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/M/B2 4 Uherské Hradiště 07.66
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/M/B2 6 Uherské Hradiště 11.99
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/M/B2 6 Uherské Hradiště 24.53
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) sprint. tr/M 8 Uherské Hradiště 1961
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/R1 6 Ostrava 11.95
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/B1 6 Třinec 24.21
03.09.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Olomouc) 100 m/M/B2 5 Olomouc 12.03
03.09.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Olomouc) 200 m/M/B1 6 Olomouc 24.68
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R3 8 Třinec 24.00
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Hodonín) 100 m/M/B1 6 Hodonín 11.72
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Hodonín) 200 m/M/B2 3 Hodonín 23.85
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/R1 2 Břeclav 11.92
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B1 4 Břeclav 23.78
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Dci/R1 6 Uherské Hradiště 11.60
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/M/FB Uherské Hradiště 11.81
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/B1 6 Uherské Hradiště 11.84
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B1 6 Uherské Hradiště 24.44
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B1 3 Břeclav 11.55
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B1 5 Břeclav 23.65
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/B2 4 Vyškov 12.40
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B1 5 Vyškov 53.86
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Dci/B1 3 Olomouc 11.55
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Dci/B2 1 Olomouc 23.30
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B3 MB Uherské Hradiště 17.79
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 300 m/Žci/B1 MB Uherské Hradiště 38.52
20.04.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/M/F Uherské Hradiště 07.67
20.04.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/M/F Uherské Hradiště 17.76
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R1 6 Ostrava 07.48
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F 7 Ostrava 07.53
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B2 3 Ostrava 23.95
23.01.2016 2. olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Dci/R2 2 Olomouc 07.53
23.01.2016 2. olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA Olomouc 07.55
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R1 1 Ostrava 07.47
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F 7 Ostrava 07.54
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B4 2 Ostrava 24.13