Karta atleta

Export do excelu
  • Stanislav Jíra
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Svoboda Ludvík
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1417 975
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - 1 - - - -
- - - - - - 2 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.01 Kolín 22.08.2018
60 m 06.81 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 10.65 Praha - Eden 28.09.2018
150 m 17.32 h Praha - Strahov 13.01.2017
150 m 16.18 Kutná Hora 04.09.2018
200 m 21.53 Praha-Juliska 23.06.2018
200 m 21.99 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 38.38 Kolín 26.08.2015
300 m 35.40 h Praha - Strahov 08.12.2018
400 m 54.16 Kolín 08.07.2016
1500 m 5:31.83 Kolín 08.07.2016
110 m překážek (0.91) 19.33 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.49 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.55 h Kolín 31.01.2017
skok o tyči 2.60 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.60 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.92 h Kolín 13.02.2017
vrh koulí 5kg 09.49 Kolín 08.07.2016
hod diskem 1,5kg 17.28 Kolín 08.07.2016
hod oštěpem 700g 33.00 Čáslav 30.08.2017
desetiboj [Dci] 4244 Kolín 08.07.2016
sprintérský trojboj 2605 Kolín 22.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.23 Kolín 25.05.2016
60 m 07.22 h Český Brod 10.12.2016
100 m 11.22 Kolín 30.06.2016
150 m 17.10 Kolín 25.05.2016
200 m 23.62 h Praha-Stromovka 16.02.2016
200 m 22.89 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
400 m 54.16 Kolín 08.07.2016
1500 m 5:31.83 Kolín 08.07.2016
110 m překážek (0.91) 19.33 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.54 h Kolín 22.03.2016
skok vysoký 1.49 Kolín 08.07.2016
skok o tyči 2.60 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.60 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.46 h Český Brod 10.12.2016
vrh koulí 5kg 09.49 Kolín 08.07.2016
hod diskem 1,5kg 17.28 Kolín 08.07.2016
hod oštěpem 700g 28.51 Kolín 08.07.2016
desetiboj [Dci] 4244 Kolín 08.07.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Mládežnícka atletika 60 m/J/R1 6 Bratislava 07.37
10.12.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci/B1 2 Český Brod 07.22
10.12.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci/B2 2 Český Brod 07.26
10.12.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Dci 4 Český Brod 5.46
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/R3 3 Ostrava 11.65
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/FB 5 Ostrava 11.81
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 7 Ostrava 23.89
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R3 3 Kladno 11.57
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FB 5 Kladno 11.66
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B2 6 Kladno 23.63
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Dci/B1 2 Beroun 11.55
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok o tyči/Dci/F 6 Beroun 2.40
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 4 Kolín 07.30
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 6 Kolín 11.73
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R2 5 Jablonec nad Nisou 11.58
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/FB 4 Jablonec nad Nisou 11.70
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci Kolín 11.68
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci Kolín 54.16
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci Kolín 5:31.83
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci 5 Kolín 19.33
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci 7 Kolín 1.49
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Dci Kolín 2.60
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci 5 Kolín 5.60
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci 6 Kolín 09.49
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci 7 Kolín 17.28
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci 5 Kolín 28.51
08.07.2016 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj [Dci]/Dci 4 Kolín 4244
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R1 2 Kolín 11.22
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F Kolín 11.24
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B1 3 Kolín 23.02
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/R3 3 Třinec 11.54
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/F 8 Třinec 11.61
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R1 4 Třinec 23.36
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 100 m/Dci/B1 3 Jablonec nad Nisou 11.47
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 200 m/Dci/B1 2 Jablonec nad Nisou 22.89
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/R2 1 Třebíč 11.51
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/FA Třebíč 11.51
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M/B1 2 Třebíč 23.15
25.05.2016 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 2 Kolín 07.23
25.05.2016 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/M/B1 2 Kolín 17.10
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/B1 2 Stará Boleslav 11.49
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B1 Stará Boleslav DNP
15.05.2016 46. Internationale Franz Schuster Memorial 100 m/Dci/FB 4 Schwechat 11.60
15.05.2016 46. Internationale Franz Schuster Memorial 100 m/Dci/R1 1 Schwechat 11.45
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B3 4 Hradec Králové 23.46
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dci/B1 3 Vlašim 11.69
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 7 Kolín 11.65
22.03.2016 Středoškolský výškařský pohár (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 13= Kolín 1.54
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R2 4 Praha-Stromovka 07.24
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B12 2 Praha-Stromovka 23.62
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R3 2 Praha-Stromovka 07.40
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/FC Praha-Stromovka DNS
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R1 6 Praha-Stromovka 07.43
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Dci/B1 3 Praha-Stromovka 07.38
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/J/B4 2 Praha-Stromovka 23.94
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B4 3 Praha-Stromovka 07.37
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B15 1 Praha-Stromovka 07.40
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 60 m/Dci/B1 4 Praha-Strahov 07.43
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 200 m/Dci/B3 3 Praha-Strahov 24.31