Karta atleta

Export do excelu
  • Vízner Vít
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 5.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.96 Praha-Kotlářka 14.4.2011
60 m 08.05 h Praha - Strahov 19.12.2015
100 m 12.51 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
150 m 26.75 Praha - Kotlářka 5.5.2011
150 m 19.43 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 25.33 Čáslav 11.6.2016
200 m 25.67 h Praha - Strahov 21.1.2017
400 m 57.37 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
1000 m 3:50.70 Praha-Strahov 21.5.2013
60 m překážek 13.7 Praha 19.5.2011
vrhačský trojboj 0704 Čáslav 28.9.2016
hod diskem 1,5kg 15.56 Čáslav 28.9.2016
hod oštěpem 700g 17.20 Čáslav 28.9.2016
hod kriketovým míčkem 24.82 Praha - Kotlářka 5.5.2011
vrh koulí 5kg 08.38 Čáslav 28.9.2016
skok daleký 4.65 Čáslav 11.6.2016
trojskok 10.36 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
trojskok 10.69 h Praha-Strahov 9.1.2016
skok vysoký 1.35 Čáslav 14.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.10.2016 Oddílové závody ve skoku vysokém (AC Čáslav z.s.) výška/Dci Čáslav 1.35
28.09.2016 Oddílové víceboje (AC Čáslav z.s.) koule 5kg/Dci Čáslav 08.38
28.09.2016 Oddílové víceboje (AC Čáslav z.s.) oštěp 700g/Dci Čáslav 17.20
28.09.2016 Oddílové víceboje (AC Čáslav z.s.) disk 1,5kg/Dci Čáslav 15.56
28.09.2016 Oddílové víceboje (AC Čáslav z.s.) vrh. tr./Dci Čáslav 0704
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 200 m/M/B3 4 Čáslav 25.33
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) dálka/M/F 16 Čáslav 4.65
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou) 100 m/Dci/B3 4 Jablonec nad Nisou 12.51
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou) 400 m/Dci/B2 4 Jablonec nad Nisou 57.37
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou) trojskok/Dci/F 9 Jablonec nad Nisou 10.36
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/B2 2 Stará Boleslav 12.72
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B2 3 Stará Boleslav 25.82
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R4 7 Pardubice 12.73
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M/B2 5 Pardubice 25.82
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dci/B2 2 Vlašim 12.52
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Dci/B1 4 Vlašim 25.46
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B4 5 Kolín 12.90
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M/F 11 Kolín 4.92
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 60 m/Dci/B3 5 Praha-Strahov 08.17
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 200 m/Dci/B8 3 Praha-Strahov 26.49
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) trojskok/Dci/F Praha-Strahov 10.69