Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Maček
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 19.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 2 -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.29 Plzeň 15.06.2015
60 m 07.18 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 11.30 Praha - Děkanka 23.08.2016
150 m 17.05 Plzeň 12.09.2015
150 m 16.97 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 22.51 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 22.72 Kladno 11.09.2016
300 m 36.58 Stará Boleslav 03.10.2015
300 m 36.26 h Praha-Strahov 22.01.2016
400 m 51.33 Praha - Děkanka 23.08.2016
600 m 1:43.76 Praha 05.06.2013
800 m 2:22.74 Stará Boleslav 26.05.2013
1000 m 3:11.63 h Praha-Stromovka 08.02.2014
1000 m 3:06.61 Stará Boleslav 23.05.2015
60 m překážek (0.76) 09.28 Stará Boleslav 26.05.2013
60 m překážek (0.84) 08.22 h Praha-Strahov 18.02.2015
100 m překážek (0.84) 13.70 Stará Boleslav 22.05.2015
200 m překážek (0.76) 25.64 Praha 20.09.2015
300 m překážek 40.04 Břeclav 26.09.2015
skok vysoký 1.67 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok vysoký 1.70 ZŠ Jeseniova 14.05.2015
skok o tyči 2.60 h Praha-Stromovka 07.02.2015
skok o tyči 2.60 Stará Boleslav 22.05.2015
skok daleký 6.12 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok daleký 5.81 Stará Boleslav 23.05.2015
vrh koulí 3kg 12.42 h Praha-Stromovka 09.03.2013
vrh koulí 3kg 12.84 Praha 18.06.2013
vrh koulí 4kg 13.40 h Praha-Strahov 26.01.2014
vrh koulí 4kg 13.38 Praha 29.06.2015
vrh koulí 5kg 12.05 Praha - Děkanka 23.08.2016
hod diskem 1kg 41.48 Praha 23.06.2015
hod diskem 1,5kg 35.71 Praha-Juliska 31.08.2016
hod oštěpem 600g 35.23 Stará Boleslav 22.05.2015
hod kriketovým míčkem 62.35 Praha 12.10.2013
pětiboj 2513 Stará Boleslav 24.05.2013
sedmiboj hala [Zci] 4227 h Praha-Stromovka 07.02.2015
sprintérský trojboj 0739 Praha - Děkanka 30.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.18 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m 07.42 Praha - Děkanka 30.06.2016
100 m 11.30 Praha - Děkanka 23.08.2016
150 m 17.00 h Praha-Strahov 15.01.2016
150 m 17.27 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 22.51 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 22.72 Kladno 11.09.2016
300 m 36.26 h Praha-Strahov 22.01.2016
300 m 38.27 Praha-Eden 06.05.2016
400 m 51.33 Praha - Děkanka 23.08.2016
vrh koulí 5kg 12.05 Praha - Děkanka 23.08.2016
hod diskem 1,5kg 35.71 Praha-Juliska 31.08.2016
sprintérský trojboj 0739 Praha - Děkanka 30.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R1 3 Kladno 11.33
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FB Kladno 11.45
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B2 1 Kladno 22.72
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,5kg/Dci 15 Kladno 32.53
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,5kg/Dci/F Praha-Juliska 35.71
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B1 2 Praha - Děkanka 11.30
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B1 1 Praha - Děkanka 51.33
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Děkanka 12.05
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B1 3 Kladno 23.06
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 5 Praha - Děkanka 07.42
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B1 Praha - Děkanka DNP
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B1 Praha - Děkanka DNP
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M 30 Praha - Děkanka 0739
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/R2 4 Třinec 11.62
26.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R2 5 Třinec 22.88
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B1 1 Praha - Děkanka 11.55
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B1 5 Praha - Děkanka 54.40
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R3 1 Praha - Eden 11.61
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA Praha - Eden 11.43
04.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B1 4 Praha - Eden 23.61
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m/M/R2 3 Praha - Eden 11.53
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m/M/FB Praha - Eden 11.44
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 200 m/M/B1 6 Praha - Eden 23.24
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 100 m/Dci/B1 3 Praha–Podvinný Mlýn 11.94
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dci/B1 2 Praha–Podvinný Mlýn 23.65
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1,5kg/Dci/F 4 Praha–Podvinný Mlýn 33.14
09.05.2016 3. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 6 Praha-Děkanka 07.55
09.05.2016 3. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B7 3 Praha-Děkanka 07.47
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B3 3 Praha-Eden 17.27
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 7 Praha-Eden 38.27
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B1 7= Praha - Eden 17.51
21.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R3 2 Praha-Stromovka 22.88
21.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/F Praha-Stromovka DNS
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 5 Praha-Stromovka 07.31
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R3 1 Praha-Stromovka 07.25
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/FA Praha-Stromovka 07.18
07.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/B2 1 Praha-Stromovka 22.51
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R1 2 Praha-Stromovka 07.25
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/M/FB Praha-Stromovka DQ
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B1 1 Praha-Stromovka 22.98
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B13 Praha-Stromovka DNS
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 3 Praha-Stromovka 07.20
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B8 2 Praha-Strahov 36.26
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B6 1 Praha-Stromovka 07.19
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B18 2 Praha-Stromovka 07.22
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B12 1 Praha-Strahov 17.00