Karta atleta

Export do excelu
  • Móri Matyáš
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.95 Tábor 23.5.2016
60 m 08.17 h Praha-Stromovka 30.1.2016
100 m 12.00 Plzeň 9.6.2018
150 m 19.75 České Budějovice 31.5.2015
150 m 17.63 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 23.94 Sušice 19.5.2019
300 m 43.43 Tábor 10.5.2015
400 m 58.62 Pacov 15.7.2017
1000 m 3:14.30 Tábor 23.5.2016
1500 m 5:26.26 Pacov 15.7.2017
60 m překážek 09.32 h Praha - Stromovka 20.1.2018
110 m překážek 16.26 Pacov 15.7.2017
300 m překážek 43.76 České Budějovice 20.5.2017
400 m překážek 63.84 Vlašim 27.8.2017
středoškolský pohár 2336 Tábor 26.9.2018
desetiboj 4480 Pacov 15.7.2017
hod diskem 1,5kg 20.89 Pacov 15.7.2017
hod oštěpem 700g 25.50 Pacov 15.7.2017
hod kriketovým míčkem 32.42 Tábor 1.5.2013
vrh koulí 4kg 10.36 Tábor 23.5.2016
vrh koulí 5kg 09.95 Pacov 15.7.2017
skok daleký 6.72 Tábor 9.6.2019
skok daleký 5.12 h Praha-Stromovka 30.1.2016
skok o tyči 1.84 Pacov 15.7.2017
skok vysoký 1.74 Tábor 26.9.2018
skok vysoký 1.81 h Praha - Stromovka 21.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.94 Sušice 19.5.2019
110 m překážek 16.80 Karlovy Vary 8.5.2019
skok daleký 6.72 Tábor 9.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2016 18. ročník Mikulášské laťky (Gymnázium Pierra de Coubertina) výška/J 4 Tábor 1.65
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R1 5 Vlašim 12.54
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m př./M/B2 3 Vlašim 70.00
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 300 m př./Dci/F 6 Plzeň 46.41
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Dci 9 Plzeň 5.32
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 200 m/M/B3 4 Jihlava 25.77
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) dálka/M/F 14 Jihlava 5.33
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) 60 m/Žci/B6 2 Tábor 07.95
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) 1000 m/Žci/B3 2 Tábor 3:14.30
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) dálka/Žci/F Tábor 5.43
23.05.2016 Atletický čtyřboj 2.stupně (ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732) koule 4kg/Žci/F 8 Tábor 10.36
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/M/B2 5 Sušice 25.75
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) dálka/M/F 10 Sušice 5.25
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Dci/R1 4 Klatovy 12.74
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Dci/B2 5 Klatovy 26.04
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) dálka/Dci/F 4 Klatovy 5.37
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R2 6 Praha-Stromovka 08.17
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) výška/M/F 21 Praha-Stromovka 1.56
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) dálka/Dci/F 9 Praha-Stromovka 5.12