Karta atleta

Export do excelu
  • Urban Jakub
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Milan Brzek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.26 Plzeň 15.06.2015
60 m 07.16 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
100 m 11.16 Praha - Juliska 05.06.2017
150 m 17.70 Pardubice 24.05.2015
150 m 17.21 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 23.50 Hradec Králové 12.06.2016
200 m 23.43 h Praha - Stromovka 04.02.2017
300 m 38.30 Plzeň 15.06.2015
300 m 37.80 h Praha 28.11.2015
800 m 2:37.12 Pardubice 04.05.2013
1000 m 3:34.80 Břeclav 13.06.2014
60 m překážek 09.47 Uherské Hradiště 24.06.2013
60 m překážek 11.57 h Praha-Strahov 20.01.2013
sprintérský trojboj 1918 Hradec Králové 07.09.2016
pětiboj 2208 Pardubice 04.05.2013
hod diskem 1kg 25.53 Ústí nad Orlicí 21.06.2015
hod diskem 2kg 29.91 Litomyšl 20.05.2018
hod oštěpem 600g 26.28 Svitavy 11.05.2014
hod oštěpem 800g 34.14 Pardubice 05.05.2018
hod kriketovým míčkem 55.29 Stará Boleslav 24.05.2013
vrh koulí 4kg 10.32 Svitavy 06.09.2015
vrh koulí 6kg 10.66 Pardubice 05.05.2018
vrh koulí 6kg 09.34 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 7,26kg 07.10 Litomyšl 20.05.2018
skok daleký 4.54 Stará Boleslav 24.05.2013
skok daleký 5.17 h Pardubice 20.11.2014
skok vysoký 1.34 Pardubice 19.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/R3 4 Ostrava 11.73
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/FB Ostrava DNS
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B2 4 Ostrava 24.49
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 100 m/M/R2 1= Hradec Králové 11.81
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 100 m/M/FA 5 Hradec Králové 11.84
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 200 m/M/B2 4 Hradec Králové 24.42
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R1 5 Kladno 11.85
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B3 5 Kladno 24.54
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B2 6 Hradec Králové 07.51
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B2 7 Hradec Králové 12.06
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B5 2 Hradec Králové 25.45
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 17 Hradec Králové 1918
22.06.2016 Pardubický atletický mítink 2016 (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/F1 6 Pardubice 11.53
12.06.2016 2. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B3 1 Hradec Králové 23.50
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dci/F Ústí nad Orlicí 11.48
29.05.2016 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/R3 2 Týniště nad Orlicí 11.80
29.05.2016 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/FA 5 Týniště nad Orlicí 11.70
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dci/R2 2 Pardubice 12.10
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dci/FA 4 Pardubice 11.85
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R1 4 Praha-Stromovka 07.37
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B4 5 Praha-Stromovka 07.43
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R1 2 Praha-Stromovka 07.31
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/FC 5 Praha-Stromovka 07.36
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/M/R2 2 Jablonec nad Nisou 07.42
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/M/F 8 Jablonec nad Nisou 07.43
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/M/B1 3 Jablonec nad Nisou 24.82