Karta atleta

Export do excelu
  • Voborník Štěpán
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.09 Hodonín 28.04.2018
60 m 07.13 h Ostrava 03.02.2018
100 m 11.04 Břeclav 05.06.2016
150 m 16.28 Hodonín 28.04.2018
150 m 17.35 h Jablonec nad Nisou 28.02.2015
200 m 21.85 Břeclav 05.06.2016
200 m 22.16 h Ostrava 03.02.2018
300 m 52.49 Hodonín 15.05.2012
400 m 52.71 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
středoškolský pohár 0867 Jihlava 26.09.2017
skok daleký 5.26 Vyškov 29.09.2013
skok vysoký 1.56 Jihlava 26.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/J/R3 3 České Budějovice 11.34
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/J/FB 6 České Budějovice 11.49
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/J/B1 5 České Budějovice 22.68
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m/J/B1 4 Třinec 11.25
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m/J/B1 1 Třinec 22.39
03.09.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Olomouc) 100 m/M/B1 3 Olomouc 11.46
03.09.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Olomouc) 200 m/M/B1 3 Olomouc 22.99
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/U23M/R5 4 Kladno 23.18
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R3 1 Třinec 22.38
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/F 4 Třinec 22.23
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/R3 4 Tábor 22.26
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Hodonín) 100 m/M/B1 2 Hodonín 11.25
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Hodonín) 200 m/M/B1 1 Hodonín 22.33
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/R2 1 Břeclav 11.13
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/F Břeclav 11.04
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B1 1 Břeclav 21.85
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Dci/R1 Uherské Hradiště DNS
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/B1 3 Uherské Hradiště 11.31
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B1 1 Uherské Hradiště 22.64
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B1 Břeclav DNS
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B1 1 Břeclav 22.15
19.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra (TK Prostějov) 100 m/M/B2 3 Ostrava 11.13
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/B1 3 Vyškov 11.63
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B1 1 Vyškov 22.44
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/J/B1 1 Olomouc 11.14
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/J/B1 1 Olomouc 22.06
23.04.2016 Okresní přebor (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/M/F Hodonín 07.31
23.04.2016 Okresní přebor (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/M/F Hodonín 16.75
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R1 3 Ostrava 07.41
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F Ostrava DNS
30.01.2016 Mezinárodní mítink 60 m/M/R4 4 Vídeň 07.26