Karta atleta

Export do excelu
  • Zeman Adam
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SKOK J. Hradec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.19 Jindřichův Hradec 28.09.2015
60 m 08.71 h Praha-Stromovka 30.01.2016
100 m 13.58 Jindřichův Hradec 01.05.2017
800 m 3:08.88 Jindřichův Hradec 01.05.2017
středoškolský pohár 1063 Stadion Míru, Tábor 20.09.2018
hod diskem 1kg 37.15 Nová Včelnice 23.05.2015
hod diskem 1,5kg 40.92 Třebíč 18.06.2017
hod diskem 1,75kg 39.33 Tábor 07.10.2018
hod diskem 2kg 33.82 Písek 08.06.2019
hod kladivem 4kg 26.43 Nová Včelnice 23.05.2015
hod kladivem 5kg 40.71 Nová Včelnice 13.10.2017
hod kladivem 6kg 35.01 Tábor 07.10.2018
hod oštěpem 600g 40.24 Plzeň 15.06.2015
hod oštěpem 700g 45.34 Písek 26.08.2017
hod oštěpem 800g 45.11 Písek 08.06.2019
hod kriketovým míčkem 46.40 Veselí nad Lužnicí 07.09.2013
vrh koulí 3kg 10.00 Kolín 29.09.2013
vrh koulí 4kg 13.80 Tábor 10.05.2015
vrh koulí 4kg 13.56 h Jablonec nad Nisou 28.02.2015
vrh koulí 5kg 15.02 Jindřichův Hradec 01.05.2017
vrh koulí 5kg 14.16 h Ostrava 18.02.2017
vrh koulí 6kg 13.55 Nová Včelnice 10.06.2018
vrh koulí 6kg 13.38 h Praha - Stromovka 23.02.2019
vrh koulí 7,26kg 12.62 Plzeň 09.06.2018
vrh koulí 7,26kg 12.19 h Praha - Strahov 19.01.2019
skok daleký 4.58 Jindřichův Hradec 28.09.2015
skok vysoký 1.46 Tábor 17.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2016 17. ročník Memoriálu ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ VS Tábor, z. s.) koule 5kg/Dci Tábor 11.79
02.10.2016 17. ročník Memoriálu ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ VS Tábor, z. s.) disk 1,5kg/Dci Tábor 34.17
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (Gymnázium PdC Tábor) koule 5kg/J/F 5 Tábor 12.70
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) koule 5kg/Dci 13 Kladno 11.93
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) oštěp 700g/Dci 19 Kladno 34.85
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) koule 5kg/Dci/F 8 Písek 11.94
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) disk 1,5kg/Dci/F Písek NM
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) oštěp 700g/Dci/F 8 Písek 35.90
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) koule 5kg/Dci 6 Plzeň 12.54
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) disk 1,5kg/Dci 8 Plzeň 26.68
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 700g/Dci 5 Plzeň 40.21
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) koule 5kg/Dci/F 5 Klatovy 12.27
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) kladivo 5kg/Dci/F 5 Klatovy 21.11
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) oštěp 700g/Dci/F 8 Klatovy 37.10
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R4 7 Praha-Stromovka 08.71
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) koule 5kg/Dci/F 7 Praha-Stromovka 11.72