Karta atleta

Export do excelu
  • Blatník Filip
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér Jaroslav Nohejl
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.16 Hradec Králové 03.09.2019
60 m 07.24 h Ostrava 12.02.2019
100 m 11.15 Hradec Králové 03.09.2019
150 m 16.83 Hradec Králové 08.06.2016
150 m 17.05 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 22.34 Mladá Boleslav 25.05.2019
200 m 22.53 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 36.24 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
300 m 38.58 h Praha 28.11.2015
400 m 50.91 Hradec Králové 18.05.2019
400 m 51.56 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
800 m 2:31.35 Jablonec nad Nisou 14.09.2013
1500 m 5:31.79 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
60 m překážek 09.84 Uherské Hradiště 24.06.2013
60 m překážek 08.25 h Ostrava 18.02.2017
100 m překážek 13.55 Praha 19.09.2015
110 m překážek 14.11 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
200 m překážek 28.38 Hradec Králové 27.06.2015
300 m překážek 43.65 Ústí nad Orlicí 05.06.2016
sprintérský trojboj 2501 Hradec Králové 03.09.2019
středoškolský pohár 1498 Trutnov 09.10.2019
středoškolský pohár 1503 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1909 Stará Boleslav 24.05.2013
desetiboj 4081 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
hod diskem 1kg 21.71 Týniště nad Orlicí 07.09.2014
hod diskem 1,5kg 23.44 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
hod oštěpem 600g 22.28 Dvůr Králové nad Labem 04.05.2014
hod oštěpem 700g 23.18 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
hod kriketovým míčkem 44.11 Hradec Králové 04.05.2013
vrh koulí 3kg 07.13 Hradec Králové 26.09.2012
vrh koulí 5kg 08.70 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
skok daleký 4.59 Stará Boleslav 24.05.2013
skok daleký 5.31 h Jablonec nad Nisou 12.02.2014
skok o tyči 2.10 Hradec Králové 22.06.2014
skok vysoký 1.55 Dvůr Králové nad Labem 04.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.34 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
150 m 17.05 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 22.53 h Praha - Stromovka 28.01.2020
60 m překážek 08.98 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2016 Nejrychlejší Hradečák 2016 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Dci/F2 Hradec Králové 07.51
29.09.2016 Krajské kolo CORNY Středoškolský atletický pohár (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/J/B1 1 Dvůr Králové nad Labem 11.57
29.09.2016 Krajské kolo CORNY Středoškolský atletický pohár (TJ Dvůr Králové n/L.) 400 m/J/B1 5 Dvůr Králové nad Labem 53.73
21.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (OR AŠSK HK ve spolupráci s AO TJ Sokol HK a SŠSOG Hradec Králové) 100 m/J/B2 1 Hradec Králové 11.87
21.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (OR AŠSK HK ve spolupráci s AO TJ Sokol HK a SŠSOG Hradec Králové) 400 m/J/B1 2 Hradec Králové 53.35
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B2 3 Kladno 23.27
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./Dci/B1 6 Kladno 14.86
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 300 m př./Dci/B3 Kladno DNS
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B3 3 Hradec Králové 07.56
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B2 6 Hradec Králové 11.82
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B2 5 Hradec Králové 23.47
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 15 Hradec Králové 2122
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dci/B1 2 Nové Město nad Metují 23.33
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 300 m př./Dci/B1 Nové Město nad Metují DNF
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/M/B2 4 Jablonec nad Nisou 53.13
14.08.2016 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/B1 2 Týniště nad Orlicí 11.98
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R3 3 Třinec 23.20
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m př./Dci/R3 5 Třinec 15.41
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R1 5 Liberec 11.58
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FB 5 Liberec 11.52
08.06.2016 XVI. Hradecké sportovní hry mládeže- starší žactvo (Odbor školství a volnočasových) 150 m/Žci/B1 1 Hradec Králové 16.83
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m př./Dci/F Ústí nad Orlicí 14.61
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 300 m př./Dci/F Ústí nad Orlicí 43.65
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B2 5 Kolín 22.85
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R3 2 Hradec Králové 11.61
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/F 4 Hradec Králové 11.61
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/M/B1 4 Hradec Králové 53.80
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B2 4 Hradec Králové 22.82
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dci/R2 1 Pardubice 11.92
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dci/FA Pardubice 11.62
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dci/B1 4 Pardubice 52.84
26.04.2016 Městský, okresní a župní přebor v atletice pro rok 2016 (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m př./Dci/F Hradec Králové DNS
07.04.2016 Městský, okresní a župní přebor v atletice pro rok 2016 (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Dci/F Hradec Králové 11.70
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/R2 7 Praha-Stromovka 08.82
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/R4 6 Praha-Stromovka 54.16
03.02.2016 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/B2 3 Jablonec nad Nisou 07.66
03.02.2016 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Dci Jablonec nad Nisou DQ
30.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Dci/B2 1 Jablonec nad Nisou 24.33
30.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Dci/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.81
16.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/R4 1 Jablonec nad Nisou 07.58
16.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B4 2 Jablonec nad Nisou 24.34