Karta atleta

Export do excelu
  • Tillmann Ingrid
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 14.62 Stará Boleslav 31.8.2016
200 m 31.57 Stará Boleslav 31.8.2016
400 m 67.14 Jablonec nad Nisou 3.9.2016
800 m 2:27.73 Litomyšl 20.5.2018
1000 m 3:13.84 h Praha - Strahov 10.12.2017
1500 m 4:57.04 Litomyšl 20.5.2018
1 anglická míle 5:36.6 Frýdek-Místek 4.10.2017
2000 m 7:00.59 Praha-Podvinný mlýn 5.9.2017
2000 m 7:07.55 h Praha - Strahov 13.1.2017
3000 m 10:48.70 Pardubice 16.9.2017
3000 m 11:12.51 h Jablonec nad Nisou 11.2.2017
5000 m 18:39.05 Ostrava 1.9.2018
10000 m 41:23.37 Brno 28.4.2018
10 km silnice 39:57 Běchovice-Praha 30.9.2018
2000 m překážek 7:26.61 Praha-Juliska 23.6.2018
3000 m překážek 12:00.51 Pardubice 9.6.2018
středoškolský pohár 0698 Atletický stadion Čáslav 20.9.2018
Přespolní běh 15:15 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:28.44 Kolín 25.5.2019
1500 m 5:07.60 Nové Město nad Metují 8.6.2019
3000 m 11:10.54 Kolín 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky/B1 9 Břeclav 2:29.14
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 3000 m/Jky/F 7 České Budějovice 11:52.32
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1500 m/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 5:15.82
03.09.2016 2. kolo krajského přeboru Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/Dky/F MB Jablonec nad Nisou 67.14
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dky/F Stará Boleslav 14.62
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/F Stará Boleslav 31.57
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/Dky/B1 3 Beroun 70.26
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Dky/F 6 Beroun 2:30.89
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/Ž/F Ústí nad Orlicí 5:17.26
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dky/F 10 Třinec 5:15.01
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 1500 m/Ž/F Čáslav 5:06.42
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou) 400 m/Dky/B3 5 Jablonec nad Nisou 68.49
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou) 800 m/Dky/F 6 Jablonec nad Nisou 2:29.75
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Ž/F Třebíč 5:25.87
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/Dky/F Stará Boleslav 5:17.25
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Ž/F Pardubice 5:17.00
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Dky/F 5 Vlašim 5:23.59