Karta atleta

Export do excelu
  • Klišíková Karolína
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér Horák Jan
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Kladivo 630 775
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 Uherské Hradiště 17.09.2015
60 m 08.59 h Praha 28.11.2015
100 m 13.63 Břeclav 25.05.2014
200 m 28.71 Uherské Hradiště 20.09.2018
800 m 2:56.52 Uherské Hradiště 10.09.2013
60 m překážek 11.75 Uherské Hradiště 10.09.2013
středoškolský pohár 2336 Uherské Hradiště 20.09.2018
pětiboj 1987 Uherské Hradiště 10.09.2013
hod diskem 0,75kg 27.00 Uherské Hradiště 02.05.2015
hod diskem 1kg 33.35 Uherské Hradiště 06.05.2018
hod kladivem 3kg 58.75 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
hod kladivem 4kg 51.11 Olomouc 28.06.2019
hod oštěpem 500g 24.11 Uherské Hradiště 28.09.2016
hod oštěpem 600g 27.02 Uherské Hradiště 15.08.2018
hod kriketovým míčkem 30.17 Uherské Hradiště 10.09.2013
vrh koulí 2kg 10.97 Hranice 08.09.2013
vrh koulí 3kg 11.10 Břeclav 21.05.2016
vrh koulí 3kg 10.62 h Olomouc 16.01.2016
vrh koulí 4kg 09.14 Uherské Hradiště 01.07.2017
skok daleký 4.25 Zlín 05.06.2013
skok daleký 4.23 h Olomouc 13.02.2014
skok vysoký 1.20 h Uherské Hradiště 21.12.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) koule 3kg/Dky/F Uherské Hradiště 09.63
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) disk 1kg/Dky/F Uherské Hradiště 26.28
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) kladivo 3kg/Dky/F Uherské Hradiště 52.56
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Dky/F Uherské Hradiště 24.11
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Dky 7 Třinec 10.27
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 1kg/Dky 6 Třinec 28.49
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Dky Třinec 54.87
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) kladivo 4kg/Ž Olomouc DNS
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Dky/F Třinec 50.05
15.06.2016 4. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) kladivo 3kg/Dky/F MB Uherské Hradiště 49.59
11.06.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek (AK OLYMP BRNO) kladivo 3kg/Dky 5 Brno 50.88
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 3kg/Dky/F Břeclav 53.12
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) kladivo 3kg/Dky/F Uherské Hradiště 52.01
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Ž/F 17 Břeclav 27.39
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 4kg/Ž/F 7 Břeclav 36.40
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Dky/F 8 Břeclav 11.10
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Dky/F Břeclav 29.40
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 3kg/Dky/F Břeclav 50.39
12.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) kladivo 3kg/Dky/F MB Uherské Hradiště 41.09
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) koule 3kg/Dky 6 Olomouc 10.36
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) disk 1kg/Dky 6 Olomouc 29.24
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) kladivo 3kg/Dky Olomouc 53.35
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) kladivo 3kg/Dky/F MB Uherské Hradiště 49.92
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 8 Ostrava 10.62
16.01.2016 1. olomoucká hala (AK Olomouc) koule 3kg/Dky Olomouc 10.62